Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Warzone oyununa dördüncü sezon ile Captain Price gelebilir

Ayrıca dördüncü sezonun Call of Duty: Black Ops Cold War oyunu için kullanılacağı da söylentiler arasında.

Call of Duty: Warzone oyununda şu an üçüncü sezon devam ediyor. Bu sezonda oyunculara Call of Duty: Modern Warfare oyunundan Alex karakteri sunuluyor ve şimdi ortaya çıkan yeni göndermelere göre de haftalar sonra başlayacak olan dördüncü sezonda, Battle Pass ögesi ile verilecek olan operatör, Captain Price olacak. Evet, öyle görünüyor ki oyuncular, dördüncü sezondan itibaren Battle Pass ögesini satın alarak, Captain Price gibi bir efsanevi ismi kontrol edebilecek savaş alanı içerisinde.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Warzone, önemli bir operatöre ev sahipliği yapacak

Eğer daha önceki haberlerimizi okuduysanız, muhtemelen biliyorsunuzdur ki Activision, Call of Duty: Warzone oyununda gerçekleşebilecek bir oyun içi etkinliğe dair bildirimler gönderiyor. İşte bu bildirimler şu anda oyuncuları kısa bir videoya, bazı belgelere ve ses kayıtlarına yönlendiriyor. Bu görüntülerde ve ses kayıtlarında ise çok açık bir şekilde Captain Price karakterinden bahsediliyor. Bu yüzden de birçok oyuncu, dördüncü sezonun operatörünün Captain Price olacağını düşünüyor. Bu duruma şaşırmamak gerekiyor.

Tüm bunların haricinde, bahsi geçen video oyunundaki nükleer başlıklarla alakalı olan gizem de devam ediyor. Daha önce bahsi geçen marka hakkında doğru bilgiler sızdırmış olan Okami13_ ise; tüm bu oyun içi etkinliklerin, Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun duyurusu ile alakalı olduğunu belirtiyor. Zaten oyun içi ögeler de Soğuk Savaş dönemini işaret ediyor; bu kişinin dediğine göre Activision, yeni oyunu duyurmak için oyun içerisinde mini bir etkinlik düzenleyecek. Bu oyun, önümüzdeki haftalarda duyurulacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x