Call of Duty: Vanguard oyununun zombi deneyimi gösterildi

Call of Duty: Vanguard, bir önceki oyunun zombi modunun öncesini anlatacak.

Geçtiğimiz akşam Call of Duty: Vanguard oyunu bir kere daha karşımıza çıktı. Daha önce bu oyunun hikaye ve çoklu oyunculu modunu görmüştük; şimdi ise zombi modu gösterildi. Oyunun kendisi Sledgehammer Games tarafından geliştirilirken, zombi modunun tamamen Treyarch tarafından ele alındığını biliyorduk ve aslında bu gösterim ile kendilerinin etkisini de gördük. Activision tarafından yapılan açıklamalara göre bu oyunun zombi modu, ilk defa seri için bir “Crossover” yapacak. Yani, Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun zombi modu, Call of Duty: Vanguard oyununun zombi modu ile başka bir geliştirici ekibin oyununun altında devam edecek.

Call of Duty: Vanguard

Yapılan resmi açıklamalara göre gösterilmiş olan bu zombi modu, Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun zombi modunun öncesini anlatacak; yani, Dark Aether ile alakalı olan hikaye devam edecek. Bu zombi modunda yeni silahlar ve yetenekler kullanarak, farklı savaş cephelerine gideceğiz ve Stalingrad ile Shi No Numa arasındaki her yerde zombiler ile savaşacağız. Zaten bunu en iyi şekilde yayımlanan tanıtım videosundan da görebiliyorsunuz. Bu tanıtım videosu, haberimizin en tepesinde yer alıyor ve sizlerin de kendisini izlemenizi öneriyoruz. Bu sayede, zombi modunu en iyi şekilde görebilirsiniz.

Haberimizi sonlandırmadan önce Call of Duty: Vanguard oyununun geliştirici ekibi olan Sledgehammer Games hakkında da ufak bir bilgi vermek istiyoruz. Son birkaç senedir kendilerini ciddi anlamda geliştirmeye çalışan bu stüdyo, şimdi de Birleşik Krallık sınırları içerisinde kendilerine yeni bir ofis açtı. Guildford içerisinde açılan bu ofis, Sledgehammer Games tarafının Birleşik Devletler, Kanada ve Avustralya içerisindeki diğer geliştirme takımlarını destekleyecek. Yani, Call of Duty serisi üzerinde çalışılacak; güncel oyunlar için yeni içerikler üretilecek. Şirket, gelecek projelerde de bu takımın yer alacağını resmi olarak belirtti.