Call of Duty: Modern Warfare oyununa ilk ücretsiz haritalar ve Hardpoint modu geldi

Call of Duty: Modern Warfare oyununa gelecek olan mikro ödeme ögeleri ise sessizliğini korumaya devam ediyor.

Activision ve Infinity Ward ekipleri, Call of Duty: Modern Warfare için çıkacak olan oynanış temelli tüm içeriklerin ücretsiz olacağını geçmişte belirtmişti. Bugün ise bu belirti hakkında ilk adım atıldı ve oyunun tüm sürümlerine bir güncelleme gönderildi. Bu güncellemeyi yükleyen oyuncular ise yeni bir ücretsiz oyun modu ve 2 farklı harita ile tanıştı. Bu oyun modunun ve haritaların detayları ise yazımızda!

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, yeni haritalarla güncellendi

Yapılan resmi açıklamalara bakacak olursak, güncelleme ardından oyuna eklenen haritalar Shoot House ve Krovnik Farmland oldu. Shoot House isimli harita oyunun hem 6v6, hem de 10v10 modlarında kullanılabilecek iken; Krovnik Farmland haritası direkt olarak Ground War moduna eklendi. Tüm bunların haricinde, oyunculara yine 6v6 ve 10v10 olarak oynanabilecek olan Hardpoint modu sunuldu.

Oyuna her ne kadar ilk ücretsiz içerikler eklenmiş olsa bile kozmetik ögeler, oyun içi mikro ödeme mağazası ve tabii ki Battle Pass sistemi, oyuncular tarafından hala bekliyor. Call of Duty: Modern Warfare, şu hali ile gayet oynanabilir bir video oyunu gibi görünüyor ama oyunun asıl yüzü, bu mikro ödeme ögeleri ardından ortaya çıkacaktır ve herkes, bu yüzü biran önce görmek istiyor.

Shoot House isimli haritayı hemen göremedik ama Reddit üzerinde paylaşılan görsellere göre Krovnik Farmland, gayet açık ve boş alanlı bir haritaya benziyor. Bu sebepten ötürü de Krovnik Farmland haritasında kamp yapan oyuncuların pek olacağını sanmıyoruz. Tabii boş alanlardan ötürü keskin nişancılar bu haritayı çok sevebilir de. Peki, sizlerin bu konu hakkında herhangi bir yorumu bulunuyor mu?

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x