Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Call of Duty: Modern Warfare için yeni oyun modu, bugün tanıtılacak

Call of Duty: Modern Warfare oyununun tanıtılacak olan yeni modunun adı Gunfight olacak. Gunfight modunun ilk detayları ise yazımızda yer alıyor.

Call of Duty: Modern Warfare, oldukça ilginç bir şekilde duyuruldu. Serinin geçmiş oyunları Mayıs ayında duyurulurdu; Haziran ayında da oyuna dair ilk oynanış görüntüleri, yoğun bir şekilde yayımlanırdı. Fakat bu oyun ile aynı yol izlenmedi. Şu sıralar Temmuz ayındayız ama bu kadar geç bir tarihte olmamıza rağmen bu oyunun çevrim içi moduna ait hiçbir görüntü görmedik. Bu durum, bugün değişecek.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare oyununun yeni modu, Gunfight olacak

Call of Duty serisi için videolu içerik üreten birçok kişi, belli ki özel bir etkinliğe davet edilmişti. O etkinliğin de ambargosu bugün kalkacak; birçok içerik üreticisi, sosyal medya hesaplarından, bugün yeni bir oyun modunun duyurulacağını belirtti. Yapılan paylaşımlara bakacak olursak, bu oyun modu çevrim içi temelli olacak ve Gunfight adına sahip olacak.

Toplamda 4 oyuncunun, 2v2 şeklinde karşılaşacağı Gunfight isimli oyun modu, 11 Temmuz 2019 tarihinde, yani bugün, ülkemizin saati ile 20:00’da gösterilecek. Muhtemelen oyunun geliştirici ekibi ve Activision, bu oyun modu için sinematik ve oynanış anlarının karıştırıldığı bir video yayımlayacaktır. Ardından da bahsetmiş olduğumuz içerik üreticileri, kendi kaydettikleri görüntüleri yayımlayacaktır.

Açıklamaların devamına göre bu oyun modunun duyurusunun ve gösteriminin yanında, bu seriye ait yeni duyurular da yapılacak ama bunların ne olduğu tabii ki bilinmiyor. Yalnız, bu noktada belirtmemiz gerekiyor ki bu tip önemli duyuruların, sadece sosyal medya kullanıcılarının bir kısmının tanıdığı içerik üreticileri ile yapmak pek de etkili değil. Call of Duty serisi, duyuruları ile her geçen sene amatör içerik üreticilerine yöneliyor ve her geçen sene de duyuruların heyecanı bir tık düşüyor.

Bu sene de bu durumun en büyük örneğini görüyoruz; Call of Duty: Modern Warfare her ne kadar güzel bir oyun gibi görünüyor olsa da oyuna dair herhangi bir heyecan bulunmuyor şu an piyasada. Bunun sebebi ise oyunun duyuru şeklinin ciddi anlamda değiştirilmiş ve amatör içerik üreticilerine ve elektronik spor oyuncularına dayanıyor olması.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir