Call of Duty: Modern Warfare için Battle Royale modu bir video ile sızdırıldı

Bu sırada Activision da birçok oyununun NVIDIA GeForce NOW sisteminden kaldırılmasını istedi.

Call of Duty: Modern Warfare için gelebilecek olan bir Battle Royale modundan günlerdir sık bir şekilde bahsediyoruz. Bugün ise ortaya bahsi geçen o oyun modu için bir video atıldı. Bu satırları yazdığımız sırada sızdırılmış olan video, Activision tarafından zorla silindi ama videoyu izlemiş olan oyuncular da diğer oyuncuları merakta bırakmamak için elinden geleni yaptı. Peki, o videoda neler gösterildi?

Call of Duty: Modern Warfare - Birinci Sezon

Call of Duty: Modern Warfare, size sunacağımız tek gelişme de olmayacak

Sızdırılmış olan bu videoya göre Battle Royale modunun tam adı Call of Duty: Warzone olacak. Böyle bir isim koyulduğuna göre Battle Royale modunu ayrıca indirip, oynayabilmek de mümkün olacak. Geçmişte bu oyun modunun tamamen ücretsiz olacağı da söyleniyordu ve eğer Activision, Call of Duty: Warzone oyununu ayrıca sunacaksa, ortada gerçekten de bir ücretsiz oynama olanağı olabilir.

Sızdırılan videoda, oyunun ekonomi sistemi de görünüyordu. Bu sisteme göre oyuncular, kazandıkları bir birim ile hava desteği, mermi gibi ögeleri satın alabilecek. Oynanış ise klasik bir Call of Duty tarzında olacak. Yalnız, bu videoda ne yazık ki herhangi bir çıkış tarihi verilmemişti ama söylentilere göre bu mod, 2020 senesinin ilk çeyreğini hedefliyor. Yani, en geç 31 Mart 2020 tarihinde gelebilir bu oyun.

Bu sırada, eğer Call of Duty: Modern Warfare oyununu NVIDIA GeForce NOW üzerinden oynamayı planlıyorsanız da size çok kötü bir haberimiz var. Dün yaşanan gelişmelere göre Activision, birçok video oyununun NVIDIA GeForce NOW sisteminden kaldırılmasını istedi. Neden böyle bir istek yaşandı ve bahsi geçen FPS oyunu bu durumdan etkilenecek mi, şimdilik bilemiyoruz ne yazık ki.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x