Çok değil, sadece birkaç dakika önce yayımlamış olduğumuz bir haberimizde, Bungie tarafından yayımlanmış olan This Week at Bungie isimli bir yazıdan bahsetmiş. Bu yazıda, Destiny 2 oyunundan bolca bahsedilmişti ama bunun yanında bir de özel bir açıklama bulunuyordu. Bu açıklama, Bungie Store ve Black Friday hakkındaydı. Bungie tarafından yapılan açıklamalara göre yarın, yani 23 Kasım 2018 tarihinde Bungie Store üzerinde Kara Cuma indirimleri başlayacak. Peki, bu mağazada neler indirime girecek?

Kara Cuma/Black Friday

Bungie Store, Black Friday için yeni ögeler satmaya hazırlanıyor

Öncelikle şunu söyleyelim: Bahsetmiş olduğumuz mağazadaki Black Friday indirimleri, 23 Kasım 2018 tarihinde başlayacak ve 4 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. Bahsetmiş olduğumuz bu indirimler ile mağazaya öncelikle yeni kıyafetler eklenecek. Bu kıyafetler ve aksesuarlar da genel olarak Destiny 2 oyununa gelecek olan Black Armory isimli ek paket ve Gambit temalı olacak.

Ayrıca, mağazada halihazırda bulunan bazı kıyafetler ve aksesuar ögeleri de indirime girecek. Bu indirimler, %50 civarında olacak. Tabii şu an hangi ürünlerin net olarak indirime gireceğini bilemiyoruz; henüz indirim başlamadı.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster