Borderlands 3, resmi olarak çıkışını gerçekleştirdi

Nişancı-yağmacı türünün liderlerinden olan bu seri için Borderlands 3 şimdi çıktı!

2K Games ve Gearbox Software, ödüllü ve nişancı-yağmacı oyun tarzının tanımı haline gelen serinin en yeni oyunu Borderlands 3 oyununun piyasaya çıktığını duyurdu. Açıklamalara bakacak olursak bu video oyunu; yaklaşık beş yıllık bir süreçte türünün en iyi nişancı sistemi, çok daha derin özelleştirme seçenekleri, espri anlayışı, unutulmaz karakterleri ve yenilikçi eşli oyuncu temelli çoklu oyuncu özelliğiyle birlikte serinin sınırlarını yeniden belirlemek için geliştirildi.

Borderlands 3

Borderlands 3 artık oynanabilir

Bahsetmiş olduğumuz bu video oyununun kreatif yönetmeni olan Paul Sage, hayranları için bugün kaleme aldığı açık mektupta; “Bir fikrin doğuşunu ve gerçeğe dönmesi için o fikirle yaşayarak katkı sağlayan insanları görmek çok özel bir duygu. Serimizin ikinci oyununun iyi bir halefi olması için ekibin bir araya gelerek titizlikle çalıştığını ne kadar vurgulasam az olur. Umarım karşısına oturup, biraz gülerek; yeni Borderlands deneyiminizle iyi vakit geçirebilirsiniz.” diyerek duygularını ifade etti.

Birinci şahıs kamerasından neşelendiren aksiyonu, zengin ganimet sistemi ve rol yapma ögeleri ile birlikte Borderlands serisi; bugüne kadar dünya çapında 48 milyondan daha fazla satmayı başardı. Serinin bugüne kadarki en popüler oyunu ise; 2012’de çıkmasının üzerinden 6 yılı aşkın bir süre olmasına rağmen halen aylık bir milyon tekil oyuncu sayısına ulaşan Borderlands 2 olarak geçmekte.

Oyunun kendisine sahip olan Borderlands 3 oyununun standart sürümünün yanı sıra delüks sürüm; oyunun kendisine ek olarak Retro Kozmetik Paketi, Neon Kozmetik Paketi, Gearbox Kozmetik Paketi, Toy Box Silah Paketi ile XP ve Loot Hızlandırma Modu gibi dijital ekstra içerikleriyle birlikte geliyor.

Bu video oyununun süper delüks sürümü ise delüks sürümün sahip olduğu tüm dijital ekstra içeriklere ek olarak; yeni hikayeler, görevler ve meydan okumalar içeren dört adet hikaye ek paketini içeren sezonluk bilet, Butt Stallion silah görünümü, silah süsü ve el bombası moduyla birlikte geliyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir