Black Desert oyununda birbirinden özel ve çeşitli oyun içi etkinlikler başlıyor

Black Desert, sonbahar sezonuna hazırlanıyor.

Black Desert, oyuncuların sınıflarını geliştirmelerini kolaylaştıran etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Oyuna yeni dahil olan etkinlikler sayesinde oyuncular, yeni maceralara atılırken birçok ödül ve bonus kazanabilecekler. Pearl Abyss isimli şirket ise bugün; çeşitli etkinliklerin ve ödüllerin oyuna dahil olduğunu açıkladı. Oyuncular artık, karakterleri için faydalı ödüller verecek çeşitli etkinliklere katılabilecekler. Eğer dilerseniz tüm bu içeriklerin detaylarına ise haberimizin devamından göz atabiliriz efendim.

Black Desert Online

Black Desert, önemli etkinliklerle oyuncuların karşısına çıkıyor

Sona eren küresel çaplı Gizli Görevlere Meydan Oku etkinliğinin ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmak için dünya sıralamasına göre özel bir Hot Time etkinliği gerçekleşecek. Black Desert oyunundaki oyuncular, 16 Eylül 2020 tarihine kadar canavarları yenerek %20 eşya düşürme oranı elde ederken; Kzarka, Karanda ve Kadim Khutum gibi dünya canavarlarını yendiklerinde ise temalı ekipmanı elde etme şansları iki katına çıkarabilecekler. Bu sayede oyunda çok daha hızlı ilerleme kaydedilebilecek.

Ardından da 23 Eylül 2020 tarihine kadar Laytenn, çeşitli yerlerde rastgele ortaya çıkacak. Bu güçlü canavarı yenen oyuncular, Laytenn’in Eser Kutusu eşyasını elde edecekler ve bu özel kutudan Laytenn’in Güç Taşı ve Kadim Ruh Tozu gibi özel eşyalar alabilecekler. Laytenn’in zorluk seviyesi, yakındaki oyuncuların karakter seviyesine bağlı olacak. Yani, seviyeniz ne kadar yüksek olursa, o kadar zorlu bir karşılaşma ile baş başa kalacaksınız gibi görünüyor.

Son olarak, yeni Hashashin sınıfının çıkışı ve sonbahar sezonunun gelişini kutlamak için özel bir paket indirimi yapılacak. 16 Eylül 2020 tarihine kadar, oyuncular hem oyunun resmi internet sitesi, hem de Steam üzerinden %70 indirimle paket satın alabilecekler.  Black Desert oyunu ile ilgili daha fazla bilgi için resmi internet sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Bu oyun, şimdi bolca etkinlik ile sizleri bekliyor!

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x