Biomutant için yarım saatlik oynanış videoları yayımlandı

Biomutant eğer bugüne kadar ilginizi çekmediyse, yayımlanmış olan yeni oynanış görüntüleri muhtemelen düşüncenizi değiştirecektir.

Seneler önce duyurulmuş olan Biomutant, aslında oldukça sessiz bir şekilde geliştirilmişti ve erteleme haberleri ile de oyuncuları birkaç kez üzmüştü. Şimdi ise bu oyunun 25 Mayıs 2021 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürüleceği kesinleşti. Daha da önemlisi, bu hafta içerisinde Biomutant için birbirinden farklı oynanış videoları yayımlandı. Mesela, hemen yukarıdan sizlerin de izleyebileceği görüntülerde oyunun karakter oluşturma ekranı tanıtılıyor. Bu video sayesinde oyundaki karakterimizi ne kadar detaylı bir şekilde oluşturabileceğimizi görüyoruz ve açıkçası etkileniyoruz. Tabii bunun devamı da bulunuyor.

Biomutant

Biomutant, hiç olmadığı kadar güzel görünüyor

Yayımlanmış olan bir sonraki oynanış videosunda ise Biomutant oyununu 4K/60 FPS olarak izliyoruz. Bu görüntülerde tamamen yeni olan oynanış anları yer alıyor; yeni bölümler, yeni biyomlar, yeni mini bölüm sonu canavarları ve daha fazlasını görebiliyoruz. Ayrıca, ilk defa oyundaki ganimet sistemi de karşımıza çıkıyor. Oynanış videosunun içerisinde silah özelleştirme, yakın dövüş ve menzilli savaş temelli oynanışlar da yer alıyor. Geriye kalan diğer oynanış videolarında da benzer sahneleri izleyebiliyoruz. Ondan sonra da geriye sadece haberimizin en altındaki, yeni tanıtım videosu kalıyor.

Bahsetmiş olduğumuz bu tanıtım videosu, 4 Mayıs 2021 tarihinde kutlanan Star Wars temalı gün için yayımlandı. Videonun kendisi de zaten bu temayı koruyor ve oyunculara, tamamen oynanış sahnelerinden oluşan kısa bir görüntü gösteriliyor. Açıkçası, yeni yayımlanmış olan oynanış videolarına baktığımız zaman bu tanıtım görüntüleri birkaç tık kötü görünüyor ama yine de gelişmelerden haberdar olabilmeniz adına o görüntüyü de haberimize ekliyoruz. Peki, bu video oyunu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yayımlanmış olan oynanış videoları ve daha fazlası, sizin bu oyuna karşı olan heyecanınızı arttırdı mı?