ASUS ROG Live 2021 etkinliği duyuruldu

ASUS ROG Live 2021, kendi bilgisayarını toplamak isteyen oyuncular için geliyor.

ASUS, yeni nesil bilgisayar toplama deneyimini gözler önüne serecek olan üç günlük çevrim içi bir ASUS ROG Live 2021 etkinliğinin 9 Nisan 2021 ile 11 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenleneceğini duyurdu. Çevrim içi bir şekilde düzenlenecek olan bu etkinlikte, ünlü kasa tasarımcıları olan Niklas Forsberg ve Tim Malmborg, katılımcılara orta seviyeden üst seviyeye uzanan çeşitli sistemler sunacak. ASUS ROG Çaylak bölümünde ise kendi oyun bilgisayarını ilk kez toplayacak olanlara yer verilecek. Yurt dışında düzenlenecek olan etkinlik, sadece İngilizce olarak yayınlanacak; Türkçe için herhangi bir destek yer almayacak.

ASUS ROG Live 2021 etkinliği duyuruldu

ASUS ROG Live 2021 sırasında neler gerçekleşecek?

ASUS, kendini dünyanın en iyi oyuncu ekipmanlarını geliştirmeye adadı. Bu marka, birinci sınıf bilgisayar bileşenleri geliştirmeye ek olarak kendi bilgisayarını kendi toplamayı bir tutku haline getiren kullanıcıları da aktif olarak destekliyor. ASUS ROG Live 2021 etkinliğinde ise tüm bilgisayarlarda 11. nesilden Intel marka işlemciler, su soğutmalı ASUS ROG Maximus XIII Extreme Glacial bir anakart ve ASUS ROG Strix 30 serisi ekran kartları gibi en yeni oyuncu donanımları yer alacak.

11. nesilden Intel marka işlemciler içeren üst seviye sistemler de bazı en yeni oyunlarla test edilecek. Canlı yayında ayrıca ASUS ROG Swift 360 Hz PG259QNR gibi yüksek seviyeli bir monitör, ASUS ROG Claymore II klavye, ASUS ROG Gladius III oyuncu faresi, ASUS ROG Ryujin II 360 ve ASUS ROG Strix LC II 280 ARGB gibi sıvı soğutma sistemlerini içeren bölümler olacak. Etkinlikte izleyiciler ve hayranlar canlı yayın sohbet odasında ASUS ekibiyle iletişime geçerek benzersiz bir bilgisayar toplama deneyimi yaşayacak. İzleyiciler hazırlanan internet sitesine girerek etkinlik sırasında özel tekliflerinden ve promosyonlarından yararlanabilecek.