Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

ASUS EKWB GeForce RTX 30 serisinden ekran kartları piyasaya çıktı

ASUS EKWB GeForce RTX 30 serisi su soğutmalı çözümler ve daha fazlası ile geliyor.

ASUS markasının EK ile yapılan stratejik iş birliğiyle ortaya çıkan ASUS EKWB GeForce RTX 30 serisi ekran kartları piyasaya sunuldu. Sağlam tasarımlara sahip olan bu modeller kendi sistemini toplayan kullanıcılara kolaylık ve yüksek performans sunuyor. ASUS EKWB GeForce RTX 3070, ASUS EKWB GeForce RTX 3080 ve ASUS EKWB GeForce RTX 3090 modellerinden oluşan seri, özel sıvı döngülü sistemler için anında çözüm sunuyor.

Auto-Extreme teknolojisiyle birlikte gelen hassaslık ve üretim sürecindeki sıkı onay süreçleri sayesinde ulaşılan güvenilirliğin yanı sıra bu yeni modeller, EK tasarımının en iyi örneğini sergileyen düşük hidrolik kısıtlamalı ayrık akımlı soğutma sistemleri sayesinde maksimum ısı dağıtımı sunuyor. Bu güçlü çözümler sayesinde küçük sistemler de dahil olmak üzere birçok farklı kasayla uyum sağlayabiliyor ekran kartları.

ASUS EKWB GeForce RTX 30 serisinden ekran kartları piyasaya çıktı

ASUS EKWB GeForce RTX 30 serisi şimdi oyuncuların karşısında

Çıtayı daha da yükselten bu ekran kartı serisinden yeni modeller, bileşenlerin PCB’ye son derece hassas bir şekilde lehimlendiği Auto-Extreme teknolojisi kullanılarak üretildi. Tüm kartlarda PCB’nin eğilmesini önleyen bir alüminyum arka plaka bulunuyor. Tek yuvaya sığan montaj bölmesi ise daha yüksek aşınma direnci için 304 paslanmaz çelikten üretildi. Su soğutma bloğu yuvası sayesinde ekran kartları yüksek performans sunmaya hazır.

EK, su soğutma konusundaki efsanevi uzmanlığını, nikel kaplı etkili bakır plakaya ve EK markasının pompa hızı veya akış yapılandırmasına bakmaksızın önemli bileşenleri serin tutmak için tasarladığı ayrık akımlı soğutma motoruna sahip soğutma bloğuyla ortaya koyuyor. Döküm akrilik üst kısım, blok içinden akan soğutucuyu görmeyi sağlarken kart boyunca uzanan ARGB şerit ise Aura Sync desteği sayesinde sisteminizle senkronize oluyor.

Bu ekran kartları ASUS ve EK markasının uzmanlıklarını birleştirdiği şık ürünler. İş birliği sonucunda ortaya çıkan yeni çözüm, piyasada özel su soğutma sistemlerine yönelik ilgiyi artıracak. Su soğutma meraklılarına ve yeni kullanıcılara destek veren bu ekran kartları özel soğutma döngülerinde yeniliklerin önünü açıyor. Eğer dilerseniz bu ürünleri artık sizler de piyasadan elde edebilirsiniz ve kullanabilirsiniz.