Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Assassin’s Creed Valhalla oyununun başarımları sızdırıldı

Assassin's Creed Ragnarok yerine Assassin's Creed Valhalla mı geliyor?

Sizlere bir süredir Assassin’s Creed Ragnarok oyunu hakkında söylenti bilgiler sunuyorduk ama bugün çok ilginç bir gelişme oldu ve Assassin’s Creed Valhalla oyununun başarımları sızdırıldı. Bu sızdırmaların ve söylentilerin kaynağı Reddit ve 4chan. Yani, kaynakların ikisi de çok güvenilir değil ama sızdırılan başarımların isimlerine ve açıklamalarına baktığımız zaman gerçekten Ubisoft tarafından yazılmış olabilecek şeyler gibi görünüyorlar. Tabii bu sahte içeriği oluşturmaya çalışan kişi dersine çok iyi çalışmış da olabilir.

Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla, serinin yeni oyunu mu?

Reddit ve 4chan üzerindeki söylentilere göre bir oyuncu, başka bir hesabın Assassin’s Creed Valhalla isimli bir video oyununu oynadığını gördü. Bu hesabın adı 2 DEV ve rastgele numaralardan oluşuyordu. Muhtemelen oyunu test eden geliştiricilerden biri, hesabını gizli hale getirmeyi unutmuştu ve bu yüzden de oyunculara yakalandı. Bahsi geçen hesap ise bilgiler ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra kendisini kapattı veya profili özel hale getirildi. Fakat keşfi yapan oyuncu, oynanan oyunun başarımlarının tümünü çekmişti bile.

Başarımlardan önce oynanan oyunun logosonda bir kedi ile taç olduğundan da bahsedildi. Kedi ve taç deyince bizim aklımıza İskandinav mitolojisi yerine Antik Mısır mitolojisi geliyor ama oyunun adına bakarak da İskandinav mitolojisi olduğunu anlayabiliyoruz. Bu arada, bahsi geçen video oyununun başarımlarını bu haberimizde vermeyeceğiz, aksi taktirde oyunun hikayesi ve düşmanları hakkında bilgi sahibi olmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer başarımları görmek istiyorsanız, şu bağlantıyı ziyaret etmelisiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x