Assassin’s Creed Odyssey, çıkışını 5 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirecek ve oyun çıktığı zaman, Yunan mitolojisinden birçok önemli isim ile karşılaşabileceğiz. Bu isimlerden bir tanesi de Medusa olacak. Hani, şu herkesi heykel yapma peşinde olan arkadaşımız. İşte bugün de Ubisoft, resmi YouTube kanalı üzerinden bir oynanış videosu yayımladı bahsetmiş olduğumuz video oyunu için. Bu videoda da Medusa vardı, kendisini avlamaya çalışıyorduk.

Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey içerisinde şimdi Medusa ile savaşıyoruz

Yayımlanmış oynanış videosuna bakacak olursak, Medusa bizleri zorlayacak. Kendisi 50. seviye bir düşman. Yani, kendisinden güçlüsü muhtemelen yok. Ayrıca Medusa, kısa mesafede etrafa ışınlanabiliyor ve kafanızı karıştırabiliyor. Bu düşmanımız ayrıca daha önce heykelleştirdiği askerleri de yardıma çağırabiliyor ve bu sırada kendisine hasar vermek ne yazık ki mümkün olmuyor. Anlaşılan, öncelikle heykelleri kırmamız gerekecek.

Videoda verilen bilgilere göre Medusa ve Medusa seviyesindeki benzersiz bölüm sonu karşılaşmaları ile karşı karşıya kalmak, pek de kolay olmayacak. Öncesinde bol bol araştırma yapmamız gerekecek gibi görünüyor. Tabii bu savaşın sonunda ise ne kazanacağımızı bilemiyoruz. Zaten bilmemeliyiz de. Her neyse, bizler izlediğimiz bu Assassin’s Creed Odyssey videosundan gayet memnun kaldık ve oyun için heyecanımız da korundu. Şimdi ise bu oyunun çıkışını merakla bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster