Geçtiğimiz gün sızdırılan Assassin’s Creed Odyssey, bugün Ubisoft tarafından resmi olarak duyuruldu. Tabii bu duyuru sadece bir GIF ile yapıldı çünkü ekip, asıl duyuruyu E3 2018 etkinliğine sakladıklarını belirtti. Dilerseniz bahsettiğimiz GIF paylaşımını da haberimizin en altından görebilirsiniz.

Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey, bir GIF ile duyuruldu

Dilerseniz paylaşılan birkaç saniyelik o görüntülerden de bahsedelim. Şu an 2018 senesindeyiz ama Ubisoft, hiç utanmadan ve çekinmeden 300 Spartalı göndermesi kullanabiliyor yaptığı paylaşımlarda. Gerçekten ilginç. Ayrıca görüntülerde tekmeyi yiyen arkadaşın da yaklaşık 2 kilometre öteye uçtuğunu görürsek, tekmeyi atan arkadaş bayağı bir güçlüymüş.

Tüm bunların haricinde, oyunun genel havasında da Assassin’s Creed Origins hissi alabilirsiniz. Hatta görüntüleri ilk izlediğiniz zaman, “Bir saniye. Bu Assassin’s Creed Odyssey mi? Assassin’s Creed Origins mi?” diyebilirsiniz çünkü görüntülerdeki özellikle kaya ve taş kaplamaları direkt olarak Assassin’s Creed Origins oyunundan alınmış. Tabii iki oyunun arasında 1 sene olunca, klasik  Ubisoft mantığı geri dönmüş. Ekibin, diğer oyunların başarısızlığından ders almamış olması gerçekten üzücü.

Tabii internet alemi de bu paylaşımlara tepki vermeyi unutmadı. Eğer dilerseniz hemen aşağıdaki Twitter paylaşımlarından da bizim favori tepkilerimizi görebilirsiniz. Bu tepkilerin başını da zaten yine 300 Spartalı çekiyor.