Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Absolute Drift oyununun geliştiricileri, Art of Rally isimli yeni oyunlarını duyurdu

Kendine has yapımları seven okurlarımızın ilgisini çekecek bir haberimiz var.

İlk olarak 29 Temmuz 2015 senesinde çıkışını gerçekleştiren Absolute Drift, kendine özgü yapısıyla oldukça ilgi çeken bir yapım olmuştu. PC ve mobil cihazlar için çıkışını gerçekleştiren bu oyun, sonrasında PlayStation 4 ve Xbox One için de erişilebilir hale gelmişti. İşte bu ilginç oyunun geliştiricisinden bir duyuru daha geldi. Absolute Drift oyunuyla benzer mekaniklere sahip olacağı belirtilen Art of Rally, Steam platformu için duyuruldu.

Art of Rally

Art of Rally, benzersiz yapısını ilk olarak Steam kullanıcılarına gösterecek

Absolute Drift oyununun geliştiricisi Funselektion tarafından yapılan açıklamayla geliştirilmekte olan oyundan haberdar olurken aynı zamanda pek çok yeni özelliğini öğrenme imkanına erişiyoruz. Bu bilgiler arasında oyunun ilk olarak yalnızca Steam platformu için çıkacak olacağını zaten üst kısımlarda belirtmiştik. Diğer bilgiler arasındaysa, Art of Rally oyununun nasıl bir yapıya sahip olacağı ve ne tür içerikler barındıracağına dair sorulara yanıt bulunuyor.

Yapılan açıklamalara göre bu yeni oyunun bir kariyer modu olacak ve bu kariyer modunda altı yıllık müsabaka ilerlemesine imkan sağlanacak. Oyundaki araçlar; 60’lı yıllar, 70’li yıllar, 80’li yıllar, B Grubu ve S Grubu olarak sınıflandırılırken otuzun üstünde ikonik araç bulunacak. Bu arada, oldukça beğenilen ve kendine has yapısıyla dikkat çeken Absolute Drift oyununun fizik motorunun tamamen elden geçirildiğini de sizlerle paylaşalım. Bu oyunun 2019 senesi içerisinde çıkışını gerçekleştireceği belirtiliyor.

Haberimize konu olan bu oyundaki pist derinliğini merak eden okurlarımıza içlerinin rahat olması gerektiğini söyleyebiliriz. Oyunda, Finlandiya, Norveç, Japonya, Almanya gibi ülkelerden yaklaşık olarak 50 çeşit yarış alanı yer alacak. Tüm bunlarla birlikte oyunda günlük meydan okumalar ve etkinliklerin yer alacağını da sizlerle paylaşalım. İlginç bir deneyim yaşamak isteyen okurlarımıza, bu oyunu bir kenara yazmalarını öneriyoruz.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir