Apex Legends için Cadılar Bayramı temalı bir etkinlik olan Fight or Fright duyuruldu

15 Ekim 2019 ile 5 Kasım 2019 tarihleri arasında birazcık korkmaya hazır olun.

Birçok oyun gibi Respawn Entertainment ve EA şirketlerinin yeni oyunu olan Apex Legends da Cadılar Bayramı kutlamalarına hazırlanıyor. Bu video oyununun resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalara göre 15 Ekim 2019 ile 5 Kasım 2019 tarihleri bu yapıtta bir Cadılar Bayramı etkinliği gerçekleştirilecek; etkinliğin adı da Fight or Fright olacak. Yani, savaşmaya hazır olmanızı öneriyoruz.

Apex Legends

Apex Legends, Fight or Fright ile yeni kozmetik ögeler sunuyor

Fight or Fright ile oyuna eklenecek olan ilk yeni özellik, yeni bir oyun modu olacak. Bu oyun modunda King’s Canyon haritasını gece olarak oynayabileceksiniz. Haritanın gece olması dışında da başka hiçbir farklılık olmayacak gibi görünüyor yeni oyun modunda. Ayrıca, bu etkinlik sayesinde yepyeni ve birbirinden etkileyici ganimetler de kazanabileceksiniz. Bunların detayına da hemen aşağıdan bakalım.

Shadowfall isimli oyun modu haricinde etkinliğe özel yeni meydan okumalar eklenecek oyuna. Bu meydan okumalar sayesinde yeni kozmetik ögeler kazanabileceksiniz ve bu kozmetik ögeler arasında Efsanevi seviyede 2 farklı silah görünümü de yer alacak. Ayrıca, oyunda sadece 24 saat aktif kalacak olan çok özel kozmetik ögeler de bulunacak. Bu ögeleri açabilmenin de 3 farklı yolu olacak.

İlk yol, tahmin edebileceğiniz gibi Apex Coin kullanmak olacak. Yani, mikro ödeme yolu ile bu özel görünümleri alabileceksiniz. Eğer Apex Coin harcamak istemiyorsanız da Crafting Metal birimlerinizi kullanarak bu görünümleri ücretsiz bir şekilde elde edebileceksiniz. Eğer kullanabileceğiniz hiçbir Crafting Metal bulunmuyorsa da Event Apex Pack ögelerinden rastgele olarak bu ögeleri elde edebiliyorsunuz.

Bahsetmiş olduğumuz bu etkinlik sırasında Lifeline karakteri için oyunda yer alan Heirloom nadirliğindeki kostüm de sadece 24 saatliğine ücretsiz olacak. Bu hafta sonu için de Battle Royale karşılaşmalarında son 5’e kalan oyunculara Double XP özelliği sunulacak. Bu şekilde, oyuncular çok daha hızlı bir şekilde tecrübe puanı kazanabilecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x