Apex Legends oyununa gelecek olan ilk Battle Pass sızdırıldı

Apex Legends oyununda gerçekleşecek olan 1 Nisan şakası da sızdırılmış olabilir.

Apex Legends oyuncuları, çok uzun zamandır oyuna eklenecek olan Battle Pass sistemini ve tabii ki başlayacak olan birinci sezonu bekliyor. Anlaşılan o ki oyuna getirilmiş olan en yeni güncelleme, oyuna Battle Pass sistemini kilitli bir şekilde getirdi; oyuncular, oyunun dosyaları arasında bahsettiğimiz sisteme ve ilk sezona ait çok önemli bilgiler keşfetti. Dilerseniz keşfedilen bu bilgilere, haberimizin devamından bir göz atalım efendim.

Apex Legends

Apex Legends, 1 Nisan şakası olarak yapay zeka karakterleri mi bulunduracak?

Öncelikle, veri madencileri tarafından sızdırılan bilgilere göre Battle Pass, Apex Legends oyununun ana sayfasında, kendisine ait bir menüde oyunculara sunulacak. Ayrıca bu sistem içerisinde bazı ödüller olacak ve bu ödüllerden bazıları da karakterlere özel kozmetikler olacak. Tahmin edebileceğiniz gibi oyunda 2 farklı Battle Pass olacak. Bu sistemlerden ilki ücretsiz olacak ve adı Free Pass veya Free Battle Pass olacak. Ücretli olan sistem ise Level Diamond olacak.

Oyunun dosyaları arasında 1 Nisan şakasına ait bazı bilgiler de bulundu. Tabii bu bilgiler direkt olarak Reddit üzerinden geldi. Oyun hakkında ortaya çıkan yeni bilgilere göre Respawn Entertainment, oyunculara Apex Legends içerisinde sunacağı 1 Nisan şakasını hazırladı. Bu şakanın tam olarak neye benzeyeceğini bilmiyoruz ama oyunda bu şakaya yönelik; global enum eRodeoSpots_Pilot, FRIENDLY_PIGGYBACK, global enum eRodeoSpots_Pilot ve ATTACH_FRIENDLY_PIGGYBACK isimli dosyalar bulunuyor.

Anladığımız kadarıyla 1 Nisan şakası için oyuna bir rodeo aleti eklenecek. Bu aleti oyuncular ve yapay zeka karakterler kullanabilecek. Eğer şimdi, “Yapay zeka karakterler nereden çıktı?” diyorsanız, bu oyun hakkında yayımladığımız bir önceki habere göz atmanızı öneriyoruz; o haberimizde, oyuna yapay zeka karakterlerin ekleneceğini söylemiştik. Tabii bu karakterlerin o zaman ne işe yarayacağını bilmiyorduk ama belli ki Respawn Entertainment, bu karakterleri 1 Nisan şakası için hazırlıyor.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
0 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir