Annapurna Interactive Showcase 2021 sırasında gösterilen her oyun

Stray, Outer Worlds ve çok daha fazla video oyunu gösterildi.

Annapurna Interactive, geride bıraktığımız akşam içerisinde kendi video oyunu etkinliğini gerçekleştirdi. Annapurna Interactive Showcase 2021 isimli bu etkinlik sırasında hem yepyeni video oyunları duyuruldu, hem halihazırda duyurulmuş olan oyunlar için çıkış tarihi verildi, hem de piyasada olan oyunlar için ek paketler duyuruldu. Eğer dilerseniz, etkinlik sırasında gösterilen her oyuna da yazımızın devamından göz atabilirsiniz.

The Artful Escape

Genç bir müzisyen, sahnedeki kişiliğini oturtabilmek için çılgın bir yolculuğa çıkıyor. Renklerin patladığı, fantastik anların yaşandığı ve boyuttan boyuta seyahat edeceğimiz bu video oyunu, 9 Eylül 2021 tarihinde PC ve Xbox için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun aynı zamanda Xbox Game Pass sistemi içerisinde de yer alacak. Oyunda, ses sanatçıları olarak Michael Johnston, Caroline Kinley ve Lena Headey gibi isimler de yer alacak.

Neon White

Elinizdeki silahları, parkur hareketleri için feda etmeniz gereken bir video oyunu olmaya hazırlanan Neon White yapıtındaki asıl amacımız, bölümleri olabildiğince hızlı bir şekilde bitirmek olacak. Birinci şahıs nişancı oyunu olarak da görülebilen Neon White, yakın bir tarihte hem PC, hem de Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Bu oyunda, Cennet içerisindeki şeytanları öldürmek için bir mücadele vereceğiz.

A Memoir Blue

Bir anne ile kızı arasındaki sevgiyi konu alan A Memoir Blue, yakın bir tarihte PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch ve iOS için çıkışını gerçekleştirecek. İnteraktif bir şiir olan bu yapıt, bir süper star atlet hakkında bizleri benzersiz maceraya çıkartacak. Annapurna Interactive Showcase 2021 sırasında gösterilip, en çok ilgi çeken oyunlardan biri olan A Memoir Blue, şimdiden Steam üzerinden istek listelerine de eklenebilir.

Storyteller

Annapurna Interactive Showcase 2021 etkinliğinde gösterilen en benzersiz oyunlardan biri olan Storyteller ise oyunculara bir başlık veriyor ve hikayeyi tamamlamalarını istiyor. Oyuncu, elindeki karakterleri ve olayları, başlığa uygun bir şekle getirerek, kendi hikayesini oluşturuyor ve bölümleri geçiyor. Storyteller, PC ve Nintendo Switch için geliyor. Oyunun çıkış tarihi ise şimdilik bilinmiyor.

Solar Ash

Daha önce PC ve PlayStation için duyurulmuş olan Solar Ash oyunu için yepyeni bir görüntü yayımlandı. Bu görüntü ile birlikte oyunun yeni çıkış tarihi de açıklandı. Yapılan açıklamalara göre Solar Ash, 26 Ekim 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun ne yazık ki henüz ön siparişleri açılmadı ama oyuncular, istek listelerine bu yapıtı şimdiden ekleyebilir ve çıkış tarihini beklemeye başlayabilir.

Skin Deep

Annapurna Interactive Showcase 2021 sırasında gösterilen bir diğer oyun ise Blendo Games cephesinden geliyor. Skin Deep isimli bu yeni video oyununda uzay gemimiz içerisindeki kedileri çalmaya kalkışan uzay korsanlarına karşı bir mücadele veriyoruz. Birinci şahıs nişancı oyunu olan Skin Deep, düşmanları farklı şekillerde öldürebiliyor olmamız ile dikkat çekiyor. Skin Deep, sadece PC için geliyor ve çıkış tarihi bilinmiyor.

Stray

İlk olarak 2021 senesi için duyurulmuş olan Stray oyunu da Annapurna Interactive Showcase 2021 sırasında gösterildi. Bu oyun için uzun bir oynanış videosu yayımlanırken, ne yazık ki kötü bir haber de verildi: Stray, 2022 senesinin ilk çeyreğine ertelendi. Başı boş bir kedi olarak etrafımızı keşfedeceğimiz bu video oyununun yayımlanan yeni görüntülerinde çok daha güzel göründüğünü söylememiz gerekiyor.

Outer Wilds

Gösterilen son video oyunu ise 2019 senesinde piyasaya sürülmüş olan Outer Wilds oldu. Bu oyun için Echoes of the Eye isimli yepyeni bir ek paket duyuruldu. Yapılan açıklamalara bu oyunun ilk ek paketi, 28 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülecek ve oyunculara keşfedilmesi gereken yepyeni bir deneyim sunulacak. Bahsi geçen ek paketin oldukça ilgi çeken tanıtım videosunu hemen yukarıdan sizler de izleyebilirsiniz.