Among Us oyununun dördüncü haritası, The Game Awards 2020 sırasında gösterilecek

Bir uçak, zeplin veya tekrardan uzay gemisi, oyuna harita olarak geliyor olabilir.

Among Us oyunu artık resmi olarak Twitter platformunda! Bu durumun kutlanması adına ise markanın yaptığı ilk paylaşım, şu anda oyun için geliştirilmekte olan yeni ve dördüncü harita oldu. Bu harita, ilk defa gösterilmiş oldu ve daha detaylı bilgiler için de 10 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan The Game Awards 2020 etkinliği işaret edildi. Şimdi, o etkinliği bir kenara bırakalım da hemen aşağıdaki görselden, yeni haritanın ilk görseline bir göz atalım. Bu haritanın öncelikle renk paleti dikkat çekiyor ama sanıyorum ki tema yine uzay gemisi olacak. Yine de bazı oyuncular, haritanın aslında bir gemi olacağını da söylüyor.

Among Us

Among Us için yeni içerikler ve bu içeriklerin gösterimleri yolda

Among Us markasının Twitter platformuna katılması ile de birçok başka hesap, bu durumu tebrik etmek amacı ile hesap ile etkileşime geçti. Twitch, Brawl Stars ve tabii ki Fall Guys: Ultimate Knockout gibi taraflar da bu markalar arasında yer alıyordu. Markalar kendi arasında etkileşime geçedursun, bazı oyuncular yayımlanmış olan bu görseli didik didik etmeye başladı bile. Özellikle de Twitter üzerindeki bir oyuncu, yayımlanan görselin haritanın yönetici odasına ait olduğunu ve haritanın da çok küçük bir kısmının göründüğünü iddia etti. Eğer beyaz renkteki karakterin hemen üstüne bakarsanız, haritayı görebilirsiniz.

Eğer o tasarım gerçekten bölümün haritasıysa, dev gibi bir oyun alanı oyunculara sunulacak olabilir. Ayrıca bu dev alanın sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için sunuculardaki oyuncu sayısı da yükseltilebilir. Aslında bu özellik, bir süredir oyuncular tarafından da isteniyordu. Bu yüzden de geliştiriciler, daha da fazla oyuncu sayısı isteğini karşılayabilmek adına yeni haritayı normalden çok daha büyük yapmaya hazırlanıyor olabilir. Tabii böyle bir harita da ciddi problemlerle gelebilir. Bu tip yapıtlar için 6-8 arası oyuncu uygundur ama 15 civarında veya daha fazla oyuncu, ciddi bir kaos yaratabilir diye düşünüyorum.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x