American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2, ses ve görsellik konusunda gelişecek

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 için gelecek olan 1.37 ve 1.38 güncellemelerinden bahsedildi.

SCS Software tarafından geliştirilmiş olan American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2, 2019 senesinde aktif bir şekilde güncellendi. Geçen akşam yapılan yeni bir açıklama ile aynı desteğin 2020 senesinde devam edeceğini de öğrendik. Bu iki oyun için halihazırda iki yeni genişletme paketi duyurulmuştu. Şimdi ise SCS Software, iki oyun için 1.37 ve 1.38 güncellemelerini duyurdu. Bu güncellemelerden ilki 2020 senesinin ilk yarısında, ikincisi ise ikinci yarısında gelecektir.

American Truck Simulator

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2, birçok farklı yönden gelişecek

2020 senesinde oyuncuların karşısına öncelikle American Truck Simulator – Idaho ve Euro Truck Simulator 2 – Iberia çıkacak. Bu iki ek paket ile muhtemelen 1.37 güncellemesi de oyuncuların karşısına çıkacak. Bu güncelleme ile oyunun ses motoru değişecek ve duyduğunuz neredeyse her şey iyileştirilmiş olacak. Oyunun yeni ses motoru ise FMOD olacak. Bu yeni oyun motoru sayesinde oyun çok daha gerçekçi sesler sunabilecek oyunculara; yeni ses efektleri bile duyulabilecek.

1.38 güncellemesi ise görsellik ile oynayacak. DirectX 11 desteği sağ olsun, 1.38 güncellemesi ile iki oyunun da ışıklandırma sistemi değişecek ve genel görsellik kalitesi yükseltilecek. Tüm bunların haricinde, iki oyun için de yeni araçlar ve motor paketleri de gelecek. Yalnız bu içerikler hakkında şu an herhangi bir bilgi bilinmiyor. Tüm bu içeriklerin de zaten genel olarak ne zaman geleceği bilinmiyor; bakalım SCS Software, gelecekte oyuncuların karşısına ne gibi içerikler ile çıkacak efendim?

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x