Amazon Prime Gaming ile Aralık 2021 içerisinde ücretsiz olarak verilecek oyunlar açıklandı

Need for Speed: Hot Pursuit, Football Manager 2021 ve Frostpunk gibi oyunlar ücretsiz olacak.

Son zamanlarda verdiği ücretsiz oyunlar ile oyuncuların dikkatini çekmeye başlayan Amazon Prime Gaming, önümüzdeki ayın ücretsiz oyunlarını da resmi olarak açıkladı. Amazon tarafının yeni açıklamasına göre bu sistem, Aralık 2021 içerisinde Need for Speed: Hot Pursuit, Football Manager 2021, Journey to the Savage Planet, Frostpunk, Morkredd, Spellcaster University, Youtubers Life, Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse ve Tales of Monkey Island: Complete Pack oyunlarını ücretsiz olarak dağıtacak. Bu oyunların tamamı sadece PC için olacak ve farklı platformlar için dağıtılabilecek. Yani, her oyun için Steam platformu garanti edilmiyor ne yazık ki.

Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming, Aralık 2021 içerisinde sadece ücretsiz oyunlar değil, oyunlar için ücretsiz kozmetik ögeler de sunacak. Bu oyunlar arasında ise Battlefield 2042, Apex Legends, Fall Guys: Ultimate Knockout, Genshin Impact, New World ve Roblox gibi yapıtlar yer alacak. Tabii bu oyunlar için ücretsiz kozmetik ögeler bir anda piyasaya sürülmeyecek, muhtemelen adım adım yayımlanacak. Bu yüzden, eğer bahsi geçen sisteme aboneyseniz, en azından haftada 1 kere bile olsa kendisini kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer abone değilseniz de sosyal medya hesaplarımızı kontrol edebilirsiniz; Aralık 2021 içerisindeki ücretsiz oyunları ve kozmetik ögeleri sizlere dağıtıyor olacağız. Çekiliş olmayacak, kodu ilk gören elde edecek.

Amazon Prime Gaming platformunun ücretsiz oyunları, Aralık 2021 içerisinde değişecek. Yani, henüz almadıysanız Kasım 2021 dönemine ait ücretsiz oyunlar, hala platformda yer alıyor. Bu oyunlar da Control: Ultimate Edition, Dragon Age: Inquisition, Rise of the Tomb Raider, Rogue Heroes, Liberated, Puzzle Agent 2, Demon Hunter 2: New Chapter, BAFL – Brakes Are For Losers ve Secret Files: Sam Peters olarak geçiyor. Control: Ultimate Edition oyununu da sosyal medya hesaplarımız üzerinden dağıttığımızı belirtmek istiyoruz. Biraz önce de söylemiş olduğumuz gibi Aralık 2021 içerisinde de bu oyunları dağıtmaya devam edeceğiz.