PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için bugün çıkışını gerçekleştirmiş olan Agony için ilk inceleme puanları yayımlandı. OpenCritic üzerinden aldığımız verilere göre şimdilik oyun için yayımlanmış olan 4 inceleme yazısı bulunuyor. Bu inceleme yazılarının puanlarının ortalaması ise 100 üzerinden 49 olarak görünüyor. Yani, oyunu inceleyen ekiplerin, bu yapıtı çok fazla sevmediğini sanırım söyleyebiliriz.

Agony

İşte Agony oyununun ilk inceleme yazıları

İnceleme puanlarına baktığımız zaman, en yüksek puanın 100 üzerinden 65 olduğunu ve bu puanın IGN İspanya tarafından verildiğini rahatlıkla görebiliriz. Oyuna gelen en düşük puan ise Twinfinite ekibinden gelen 100 üzerinden 30’luk puan olarak görünüyor. Oyunun Steam üzerindeki incelemeleri de çok olumlu görünmüyor.

Valve ekibinin platformundaki verilere göre oyun için şu an 170 küsür inceleme bulunuyor ve bu incelemeler sonucunda oyun, “Karışık” seviyesine sahip oluyor. Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip olan bu video oyununun herhangi bir Türk oyuncudan da bir değerlendirmesi bulunmuyor. Bizim oyuncularımızın bu oyunu pas geçmiş olması biraz ilginç.

Bizler ise bu video oyununu ne yazık ki inceleyemeyeceğiz çünkü geliştirici ekipten inceleme amaçlı olarak herhangi bir kod alamadık. Artık başka sefere. Fakat bu hafta içi başka bir video oyununun inceleme yazısını yayımlamayı düşünüyoruz. O inceleme için heyecanlanmaya başlayabilirsiniz şimdiden.

Etiketler: