Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Xbox Game Pass için NBA 2K21 ve daha fazlası geliyor

NBA 2K21 geliyor ama The Witcher 3: Wild Hunt da gidiyor.

Microsoft ve Xbox, Xbox Game Pass için gelecek olan video oyunlarını düzenli olarak duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün yapılan yeni bir açıklama sayesinde ise öğrenmiş olduk ki bahsi geçen bu abonelik sistemine NBA 2K21 ve daha fazla önemli oyun gelecek. Bu oyunlar ise Madden NFL 21, Football Manager 2021, Football Manager 2021: Xbox Edition, NBA 2K21, Star Wars: Squadrons ve NHL 21 olacak. Aslında bu oyunların çoğu EA Play sistemine gelecek ama bu sistem de halihazırda Xbox Game Pass içerisinde yer aldığı için dolaylı yollardan oyuncular tarafından oynanabilecek. Peki, bu oyunların geliş tarihleri neler olacak?

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass, Mart 2021 içerisinde yepyeni oyunlarla buluşuyor

EA Play sistemi dahilinde Madden NFL 21, şu anda sisteme eklendi ve Xbox konsolu üzerinden artık oynanabilir. Aynı zamanda, bugün içerisinde sadece PC için Football Manager 2021 ve hem Xbox konsolu, hem de PC için Football Manager 2021: Xbox Edition oyunları da oyunculara sunulacak. Bu iki yapıttan sonra NBA 2K21 oyunu da bugün hem xCloud, hem de Xbox konsolları için Xbox Game Pass sistemine eklenmiş olacak. Star Wars: Squadrons ise EA Play sistemi dahilinde Mart 2021 içerisinde oyuncuların karşısına çıkacak. Bir kere daha EA Play sayesinde NHL 21 oyunu da Nisan 2021 içerisinde sisteme eklenecek. İki oyun da Xbox konsollarında olacak.

Tüm bunların haricinde, kaçıran oyuncular için Cricket 19 ve Elite Dangerous oyunlarının da sırasıyla PC ve xCloud için aktif olduğunu belirtmek istiyoruz. Bunların haricinde, Control oyununun ek paketlerinde indirim başladı, Gears 5 için yepyeni bir operasyon geldi ve son olarak Minecraft için de The Mountain isimli yeni bir macera haritası çıktı. Tüm bu video oyunlarını ve yeni içeriklerini de Xbox Game Pass sayesinde deneyimlenebilmeniz mümkündür. Son olarak; The Witcher 3: Wild Hunt, Kona, Bloodstained: Ritual of the Night, Astrologaster ve Alvastia Chronicles oyunlarının da sistemi terk edeceğini açıklamak isteriz.