Valorant, günde 3 milyon kişi tarafından oynanıyor

Valorant oyununun kapanacak olan kapalı beta sürümü hakkında daha fazla açıklama yapıldı.

28 Mayıs 2020 tarihinde kapalı beta süreci sona erecek olan Valorant, tam sürümüne hazırlanacak. Bugün ortaya çıkan yeni raporlara göre ise bahsi geçen video oyunu, kapalı beta sürümünde bulunduğu zaman boyunca günde neredeyse 3 milyon oyuncu tarafından oynanıyordu, oynanmaya da devam ediyor. 7 Nisan 2020 tarihinden beri kapalı beta sürümü açık olan bu oyun, belli ki oyuncular tarafından oldukça merak edilen bir yapıt idi. Riot Games, aynı başarıyı muhtemelen final sürümde de sürdürebilecektir.

Valorant

Peki, Valorant oyunu kapalı betasını kapatmaya hazır mı?

Riot Games tarafından yapılan açıklamalara göre Valorant oyununun kapalı beta sürümü kapandığı zaman; oyuncuların tüm ilerlemeleri silinecek ama bu sürümdeki oyuncu biletinden kazandığınız her şey buna dahil olmayacak; onlar sizde kalacak. Aynı zamanda, mağazadan aldığınız içerikler tam sürüme taşınmayacak; mikro ödeme ile satın alınan puanlarınız, %20 bonusla bir sonraki sürüme taşınacak. Yani 1000 puan aldıysanız, 1200 puanınız olacak. Bu puanları harcamış olup olmamanız ise tabii ki fark etmiyor.

Riot Games ise oyunu oynayan, izleyen, kıran, Cypher’ın Gizli Kamera yerleşimiyle ilgili sayısız saat yayın yapan ve sonunda evi belleyebileceği bir oyun bulduğunu umdukları herkese çok teşekkür ediyor. Bu, Riot Games ve bahsi geçen video oyunu için sadece bir başlangıçtı; en başından itibaren ekibin yanında olduğunuz için tekrar teşekkür ediliyor sizlere. Riot Games son olarak, bu oyunu oynadığınız için teşekkür ediyor; oyun çıktığında görüşme üzere diyor sizlere. Oyun, 2 Haziran 2020 tarihinde çıkmış olacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x