Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

The Witcher 3: Wild Hunt ile birlikte bu serinin toplam satış rakamı açıklandı

Nintendo Switch için gelecek olan The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition içerikleri de detaylandırıldı.

E3 2019 sırasında gerçekleşen duyurular arasında en heyecan vericilerinden bir tanesi Nintendo Direct ile birlikte yaşanmıştı. Bu sunum sırasında The Witcher 3: Wild Hunt oyununun Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirileceği duyurulmuş ve bazı bilgiler paylaşılmıştı. E3 2019 süresince, oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan The Witcher serisiyle ilgili bazı yeni bilgiler de öğrendik. Bu bilgiler arasında serinin toplam satış adediyle birlikte, Nintendo Switch için gelecek oyunla ilgili bazı detaylar da vardı.

The Witcher 3: Wild Hunt ile birlikte bu serinin toplam satış rakamı açıklandı

The Witcher 3: Wild Hunt, tüm serinin yarısı kadar sattı

Dünya çapındaki öneme sahip olan E3 2019 sırasında edindiğimiz bilgilere bir de The Witcher serisinin toplam satış rakamı bilgisi eklendi. Yapılan duyurular sırasında ortaya çıkan bilgilere göre sevilen video oyunu serisi toplamda 40 milyon adetlik bir satış rakamı elde etme başarısı gösterdi. Bu rakamın yarısı; yani 20 milyonluk kısmının serinin 3. oyunu olduğunun altını çizelim.

Tabii yazdığımız bu 20 milyonluk rakam, oyunun Nintendo Switch sürümünün ön siparişe açılması ve çıkışını gerçekleştirmesiyle birlikte daha yükseklere çıkacaktır. Bu arada serinin Nintendo Switch için duyurulan oyunuyla ilgili bazı yeni bilgilerin geldiğini de sizlerle paylaşmadan geçmeyelim. Bahsettiğimiz yeni sürüm içerisinde ana oyunla birlikte, Hearts of Stone ve Blood and Wine isimli oyunun eklenti paketleri de yer alacak. Bu da tüm içeriklerin, satış paketiyle birlikte verileceği anlamına geliyor.

Ayrıca Nintendo Switch için çıkacak oyunun kutulu sürümlerinde oyun haritası ve bazı ekstra hediyeler yer alacak. Şu an için bu oyunun 2019 senesi sona ermeden piyasaya çıkacağı bilgisi elimizde mevcut ama net bir çıkış tarihi henüz bulunmuyor. Bu arada oyunun Nintendo Switch cihazları televizyona bağlıyken 720p çözünürlükte, el konsolu halindeyken ise 540p çözünürlükle çalışacağını hatırlatalım.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir