Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Sims 4 için Paranormal Stuff Pack duyuruldu

The Sims 4 oyununun 2021 için ilk ek paketi duyuruldu.

EA ve Maxis, sürpriz bir açıklama yaptı ve The Sims 4 için Paranormal Stuff Pack duyuruldu. Bu ek paket ile oyuna bolca yeni ruh, büyülü evler, büyülü evleri arındırma, ruhları sakinleştirme ve çok daha fazlası gelecek gibi görünüyor. Bilgisayarlar ve konsollar için aynı anda çıkışını gerçekleştirecek olan Paranormal Stuff Pack için belirlenen tarih ise 26 Ocak 2021 olarak açıklandı. Yani, bu ek pakete hiç de uzak değiliz. Eğer kendisinin tam olarak neye benzediğini merak ediyorsanız da hemen yukarıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

The Sims 4: StrangerVille

The Sims 4 oyununda neler olacak?

Paranormal Stuff Pack aracılığı ile The Sims 4 oyununa yeni oynanış mekanikleri eklenecek. Mesela, artık oyuncular büyülü ve lanetli evlerdeki sırları çözebilecek. Bunun için ruhlardan yardım alabileceksiniz. Mesela, oyunculara bu macera boyunca yardım edecek olan ruhlardan bir tanesi, Claude René Duplantier Guidry olacak. Ayrıca oyuna yeni bir meslek ve Medium yeteneği de eklenecek. Medium aracılığı ile ruhların dünyası ile iletişime geçebileceksiniz; kendinize ruhlardan oluşan hizmetçiler bile ayarlayabileceksiniz.

Oyuna eklenecek yeni meslek ile hayalet avcılığı olacak. Oyuncular, bu meslekte hayaletlerin peşinden koşacak, onları avlayacak ve karşılığında da para kazanacak. Paranormal Investigator isimli bu meslek, serbest bir şekilde çalışılabilecek. Yani, Freelancer kategorisinde göreceğiz kendisini. Paranormal Stuff Pack, Stuff Pack kategorisindeki diğer içerikler gibi 10 Dolar, yani 70 Türk Lirası üzerinden satılacaktır. Ayrıca, bu ek paket hakkındaki yeni gelişmeler için internet sitemizi de takip edebilirsiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x