The Crew 2 için Inner Drive isimli büyük bir güncelleme geldi

Ubisoft; Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ve Anno 1800 hakkında da yeni bilgiler verdi.

Ubisoft, birkaç gün önce The Crew 2 için gizemli bir video yayımlamıştı. Bu videoya bakarak, oyuna yeni bir güncellemenin geleceğini tahmin etmek olaydı ama oyunun eski içerik güncellemelerine bakarak, bu güncellemenin de onlar gibi küçük olacağını tahmin etmiştik. Fakat Ubisoft, bu güncellemeyi resmi olarak bugün duyurdu ve açıkçası ben şaşırdım. Inner Drive isimli bu güncelleme, oldukça büyük görünüyor!

The Crew 2

The Crew 2: Inner Drive ile oyuna yeni avatarlar bile geliyor

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre bu güncelleme, 25 Mart 2020 tarihinde ücretsiz olarak her oyuncuya sunulacak. Güncelleme ile birlikte oyuna 20 yeni araç eklenecek ve bu araçların tamamı, oyun içerisinde kazanılan para birimi ile satın alınabilecek. Bu yeni arabaların arasında 2020 Koenigsegg Jesko (Hypercar) ve 2020 Ford Mustang Shelby GT500 (Street Race) gibi yepyeni arabalar da yer alacak.

Güncelleme ardından oyuna yeni haftalık LIVE Summit içerikleri eklenecek. Herhalde bu duruma artık oyuncular alışmıştır. Yalnız, bu içeriğin yanına bir de Premium LIVE Summit eklenecek ve bu içerik sayesinde en rekabetçi oyuncular, birbirinden özel arabaların sahibi olabilecek. Bununla birlikte oyuna yeni arabalar için kozmetik ögeler ve karakter avatarları eklenecek. Bu sayede oyuncular, kendilerini özelleştirebilecekler.

Tabii bir de Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyunu bulunuyor. Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre bu video oyunu, önümüzdeki hafta sonu boyunca oynaması ücretsiz olacak. Ayrıca oyunun içerisinde Tom Clancy’s Splinter Cell oyunu temalı bir etkinlik de gelecek. Bu etkinlik ile birlikte oyuna 10 farklı kozmetik öge eklenecek ve bu ögelerin tamamı da Tom Clancy’s Splinter Cell temalı olacak gibi görünüyor.

Ubisoft, Anno 1800 için de Seat of Power isimli bir ek paketi duyurdu. Bu güncelleme ardından oyuncular, kendilerine bir saray inşa edebilecekler ve her saray, 1 milyon birim ile kurulabilecek. Bu ek paket ile birlikte oyun için ücretsiz bir güncelleme de gelecek. Bu güncelleme ile birlikte oyunda önemli iyileştirmeler yapılacak ve oyuncuların genel anlamdaki deneyimi iyileştirilecek efendim.