PlayStation Plus ile Aralık 2021 içerisinde ücretsiz olarak verilecek oyunlar sızdırıldı

Öyle görünüyor ki PlayStation Plus, birbirinden güzel oyunlar dağıtmaya devam edecek.

Sony Interactive Entertainment, her ay birbirinden güzel video oyunlarını, PlayStation Plus ile ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Oyuncular şimdi de Aralık 2021 için ücretsiz oyunların açıklanmasını merakla bekliyor. Bu açıklama resmi olarak önümüzdeki hafta yapılacaktır ama o kadar zaman beklemek istemiyorsanız, yaşanan sızdırmalardan bahsedebiliriz. Zaten çok uzun bir zamandır düzenli olarak her ayın ücretsiz oyunları sızdırılıyordu ve bilgiler de doğru çıkıyordu. Şimdi de Aralık 2021 döneminin söylentileri ortaya çıktı ve yine o güvenilir kaynaktan geliyor. Sızıntılara göre ücretsiz oyunlar; Godfall, Mortal Shell ve LEGO DC Super-Villains olacak.

PlayStation Plus ile Aralık 2021 içerisinde ücretsiz olarak verilecek oyunlar sızdırıldı

PlayStation Plus ile Aralık 2021 içerisinde verilecek olan ilk ücretsiz oyun, Godfall: Challenger Edition olacak. Bu oyunun hem PlayStation 4, hem de PlayStation 5 versiyonları oyunculara dağıtılacak. Bir diğer oyun ise Souls serisi ile sıkça benzetilen ve oldukça sevilen Mortal Shell olacak. Bu oyunun verilecek olan versiyonu sadece PlayStation 4 olacak. Son olarak da bir kere daha PlayStation 4 versiyonu olarak LEGO DC Super-Villains verilecek oyunculara. Böylece, PlayStation konsolu sahipleri bir güzel ayı daha güzel oyunlar ile geçirebilecekler. Bu noktada sadece Mortal Shell oyununun yeni nesil versiyonunun verilmemiş olması hayal kırıklığı yaratabilir.

Söylentilerin devamına göre bahsi geçen bu video oyunları, 7 Aralık 2021 tarihinde ücretsiz olacak ve bu ücretsiz olma durumu 4 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecek. Black Friday 2021 dahilinde şu anda 1 senelik PlayStation Plus aboneliği 160 TL üzerinden satılıyor. Eğer halihazırda abone değilseniz, bu fırsatı değerlendirmenizi öneriyoruz. Bu sayede hem Aralık 2021 döneminin, hem de 2022 senesinin 11 ayının ücretsiz oyunlarını elde edebilirsiniz. Sony Interactive Entertainment, oyunların kalitesini düşürmeden devam ettiği için satın aldığınız aboneliğe pişman olacağını düşünmüyoruz.