PlayStation 5 oyunlarının kutu tasarımı gösterildi

Bu sırada Sony, Epic Games tarafına 250 Milyon Dolar gibi bir yatırımda bulundu.

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Blog üzerinden yeni bir açıklama yaparak, PlayStation 5 için piyasaya sürülecek olan video oyunlarının kutu tasarımını herkese gösterdi. Bu kutu tasarımına konuk olan yapıt ise Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oldu. Eğer dilerseniz bu video oyununun kapak tasarımını ve genel olarak yeni nesle ait olan kutu tasarımını hemen aşağıdaki görselden sizler de görebilirsiniz. Bizlere soracak olursanız, kutu tasarımı oldukça başarılı. Peki, bu tasarım hakkında sizler neler düşünüyorsunuz?

PlayStation 5 oyunlarının kutu tasarımı gösterildi

PlayStation 5 ile Epic Games tarafına da biraz yaklaşacağız

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyununun ve genel olarak PlayStation 5 neslinde kullanılacak olan kutu tasarımlarını görmemiz güzel bir şey ama şimdi haberimizin konusunu bir tık değiştirmemiz gerekecek; Sony şirketi Epic Games tarafına 250 Milyon Dolar gibi bir yatırımda bulundu. Bu yatırım sayesinde iki şirketin de daha yakından çalışacağı net bir şekilde açıklandı. Daha önce Sony ile Epic Games, Unreal Engine 5 isimli oyun motorunun duyurusunda güçlerini birleştirdiklerini göstermişti ve herkesi şaşırtmıştı. Şimdi ise daha da fazla şaşırdık. Yeni nesilde bu iki şirketin neler yapacağını çok merak ediyoruz açıkçası.

Son olarak, Ghost of Tsushima hakkında da ufak bir bilginin sahibi olduk. Bizler oyunu oynadığımız için halihazırda biliyoruz ama PlayStation Blog üzerinden yapılan yeni açıklamalara göre bu video oyununun açık dünyası üç farklı bölgeye bölünmüş olacak. İlk bölümde oyuncuların karşısına inanılmaz renkli ve derin ormanlar çıkacak. İkinci bölümde ise biraz daha bataklık havasını göreceğiz. Üçüncü bölümde ise karlı dağlar ile karşı karşıya kalacağız. Bu video oyununun incelemesini yayımlamak için sabırsızlanıyoruz!

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x