Eğer şu sıralar ekran kartınızı yenilemeyi düşünüyorsanız ve aynı zamanda da bir HDD veya SSD ihtiyacınız bulunuyorsa, fırsat ayağınıza gelmiş demektir. Çünkü NVIDIA ve Vatan Bilgisayar tarafından başlatılan yeni bir kampanya sayesinde MSI GeForce GTX 1050 Ti satın alan oyuncular, ücretsiz bir SSD sahibi oluyor. Bahsetmiş olduğumuz bu SSD, 120 GB kapasiteli ve Kingston marka olan bir SSD.

MSI GeForce GTX 1050 Ti

MSI GeForce GTX 1050 Ti mi almayı düşünüyordunuz?

Sizlere bahsetmiş olduğumuz bu kampanya; Vatan Bilgisayar mağazalarından seçili model MSI GeForce GTX 1050 Ti ekran kartı satın alan kullanıcılar için geçerli. Eğer dilerseniz bahsetmiş olduğumuz bu kampanyaya direkt olarak Vatan Bilgisayar üzerinden sizler de göz atabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde; dediğimiz gibi ekran kartının sahibi oluyorsunuz, bunun yanında da Kingston 120GB A400 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 500MB / Yazma 320MB) size 210 lira yerine 6 kuruş gibi bir rakama geliyor.

Bahsetmiş olduğumuz Kingston 120GB A400 Serisi Sata 3.0 Cache SSD; katı hal sürücüsü, mekanik sabit disk sürücülere göre müthiş açılış, yükleme ve transfer süreleri ile mevcut sisteminizin performansını önemli ölçüde artırır. 500MB/s ve 320MB/s’ye varan okuma ve yazma hızları sunan en yeni nesil denetleyicinin yer aldığı SSD; geleneksel sabit disk sürücüye göre 10x daha hızlı olmasıyla, yüksek performans sağlar. Ayrıca bu cihaz, ultra-tepkisel çok görevli çalışma ve genel olarak daha hızlı bir sistem sağlar.