Mortal Kombat 11 oyununun mikro ödemeleri kozmetik unsurları içerecek

Serinin yeni oyununda şans eseri açılan ganimet kutuları da bulunmayacak.

23 Nisan 2019 tarihinde; PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Mortal Kombat 11 ile ilgili soru işaretleri yavaş yavaş yanıt buluyor. Son olarak bu oyunun geliştiricisi olan NetherRealm Studios ekibi tarafından yapılan açıklamalarla yeni bilgilere erişiyoruz. Bu bilgiler arasında oyundaki mikro ödeme unsurlarının işleyişine yönelik detayları öğreniyoruz.

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 oyununda öde-kazan sistemi olmayacak

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir canlı yayın esnasında oyunun geliştirici ekibinin önemli bir isminden açıklamalar geldi. Canlı yayına katılan Shaun Himmerick, oyundaki mikro ödemelerle ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara baktığımızda oyunda gerçek para kullanılarak yalnızca görsel unsurların satın alınabileceğini anlıyoruz.

Shaun Himmerick, oyunda para karşılığı kristal satın alınacağını bildirdi ve bu durumu biraz detaylandırdı. Kristal kullanılarak, Mortal Kombat 11 oyununda; kaplamalar, çeşitli eşyalar, giriş ve zafer animasyonları ve Fatality benzeri hareketleri kolayca yapmayı sağlayan malzemeler satın alınabilecek. Açıklamalara göre bu oyunda kesinlikle, dövüş sırasında fark oluşturacak satın alımlar bulunmayacak.

Bu arada bu efsanevi dövüş oyunu serisinin son üyesinde ganimet kutularının olmayacağını belirtelim. Mikro ödemelerle yukarıda belirttiğimiz görsel unsurlar satın alınabilecek ya da oyundan kazanılan puanlarla edinilebilecek. Kristaller sadece zaman anlamında hızlandırma sağlayacak ve oyun oynandıkça bu kristaller kazanılabilecek. Bununla birlikte, oyuncular bu ögeleri almak için işlerini şansa bırakmak zorunda olmayacaklar.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Araç çubuğuna atla