Marvel ekibi resmi internet siteleri üzerinden yaptıkları bir açıklama ile Nexon iş birliğinde yeni bir video oyunu geliştirdiklerini duyurdu. Bu video oyunu şu an mobil platformlar için geliştiriliyor ve oyunun adı da MARVEL Battle Lines olarak geçiyor. Stratejik bir kart oyunu olarak lanse edilen bu yapıt, yapılan açıklamalara göre içerisinde yüzlerce iyi ve kötü Marvel karakterini bulunduruyor.

MARVEL Battle Lines

MARVEL Battle Lines, senaryo moduna da sahip olacak

Oyuncular, bahsetmiş olduğumuz video oyununun içerisinde, süper kahramanları veya kötü karakterleri toplayacak. Toplanan bu kahramanlar ve kötü karakterler tabii ki kartlar olacak. Oyuncular ardından bu kartlar ile kendi ellerini oluşturacaklar ve oyuna atılacaklar. Yapılan açıklamalara göre bu oyunda, direkt olarak Marvel tarafından senaryosu yazılmış olan bir tekli oyuncu modu olacak. Aynı zamanda oyuncular, gerçek zamanlı olarak PvP savaşlarına da katılabilecekler.

Yapılan açıklamaların devamına göre MARVEL Battle Lines isimli bu video oyunu çıkışını 2018 senesinde gerçekleştirecek. Oyun, iOS ve Android cihazlar için çıkışını yapacak. Oyun için yayımlanan kartların tasarımlarına bakacak olursak, açıkçası oyunun bizi kendisine çektiğini söyleyebiliriz. Kart oyunu sevdiğimizden değil, kartların tasarımı hoşumuza gittiğinden. Muhtemelen bu oyun WWE SuperCard benzeri bir yapıya sahip olacak ama umuyoruz bu oyun da WWE SuperCard gibi mikro ödemelere boğulmaz. Mobil platformlar her ne kadar mikro ödemelerin yuvası olsa da, umut etmek güzel bir şey.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster