Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Gears 5 oyununa düzenli olarak ücretsiz içerikler gelecek

Gears 5 oyununu uzun bir süre boyunca oynamak mümkün olacak gibi görünüyor.

Günümüzde piyasaya sürülen neredeyse her video oyunu, çevrim içi servis yapısına sahip oluyor. Bu yapı sayesinde video oyunları, düzenli olarak ücretli ve/veya ücretsiz içeriklerle destekleniyor. Anlaşılan o ki Gears 5 de bir çevrim içi servis olacak; Microsoft ve Xbox Game Studios, bu oyun için planlanmış olan oyun sonrası desteği açıkladı. Konu hakkındaki videoyu hemen yukarıdan sizler de görebilirsiniz.

Gears 5

Gears 5, ücretsiz ek içerikler sunacak

Açıklamalara bakacak olursak, bu video oyunu için düzenli olarak yeni operasyonlar piyasaya sürülecek. Bu operasyonlar, her 3 ayda 1 kez olacak şekilde oyunculara sunulacak. Bu operasyonlar, oyunun sadece çoklu oyunculu modlarını etkileyecek. Yani, eğer bu oyunun tekli oyuncu modunu sevdiyseniz, size kötü bir haberimiz var; o moda herhangi bir ek içerik gelmeyecek.

Her operasyon ile Gears 5 oyununun çoklu oyunculu modlarına yeni haritalar, yeni silahlar, yeni karakterler, yeni kozmetik ögeler ve çok daha fazlasını ekleyecek. Yani, klasik bir çoklu oyunculu oyun desteği göreceğiz operasyonlar ile. Tüm bu operasyonlar tamamen ücretsiz olacak ve mikro ödemeler haricinde oyunculardan hiçbir şekilde para istenmeyecek.

Tahmin edebileceğiniz gibi Battle Pass benzeri bir sistem de bu video oyununda yer alacak. Her sezonda, yani her operasyonda yenilenecek olan bu Battle Pass sisteminin adı Tour of Duty olacak ve oyuncular, Tour of Duty sayesinde seviye atlayarak yeni ödüllerin sahibi olabilecek. Bahsetmiş olduğumuz oyunun geliştirici ekibi, bu sistem ile oyuncuları memnun edebileceğine inanmakta.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir