Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

FIFA 20 için gelen son güncellemeyle, kalecilerin beceri hareketleri geliştirildi

Bu futbol oyunu için yayımlanan 4. güncelleme, oyunun pek çok hatasını düzeltiyor.

İnternet sitemizde inceleme yazısını ve rehber yazılarını bulabileceğiniz FIFA 20 oyunu için 4. büyük güncelleme yayımlandı. Bu güncellemeyle birlikte oyunun pek çok alanında onarımlar yapıldı. Haber yazımızın başlığından da anlayacağınız üzere özellikle yapay zeka olan kaleciler için bazı çalışmalar yapıldı. Bahsettiğimiz güncellemeyle ilgili bilgileri haber yazımızın devamında sizler için kaleme aldık ve bunları hemen alt kısımdan başlayıp okuyabilirsiniz.

FIFA 20

FIFA 20 oyununun güncellemesi ile sıkıntıların çoğu çözülüyor

Yayımlanmış olan bu yeni güncellemenin açıklamalarına baktığımızda, FIFA 20 oyununun pek çok alanına dokunulduğunu görüyoruz. Bu alanlar arasında oyundaki yapay zeka olan kaleciler ve kalecilerin beceri hareketleri, bazı zorluk derecelerine dair düzenlemeler ve çok sayıda teknik düzeltme yer alıyor.

Bahsettiğimiz oyundaki yapay zeka kontrolündeki kalecilerin iyileştirildiğini ve özel hareketlerinin arttırıldığını ve bazı özel hareketlerin değiştirildiğini görüyoruz. Bununla birlikte kalecilerin bazı yeteneklerinin arttırıldığı, kayarak top alma gibi hareketlerden daha başarılı sonuçlar ürettiği de görülüyor. Kalecilerle ilgili, fizik modellemeleri ve çarpışma anlarında oluşan olağan dışı durumlara da EA Sports tarafından el atıldığını sözlerimize ekleyelim.

Bir diğer yandan oyundaki bazı oyunculara için küçük değişikliklerin yapıldığını da söyleyebiliriz. Ayrıca, PC oyuncuları için DirectX 12 kullanan ekran kartlarında yaşanan FPS sorununa dair düzeltmeler de geldi. Bununla birlikte yaşanan görsel sorunların ele alındığı, bahsettiğimiz oyuna gelen 4. güncellemeye ait notlarda yayımlandı. Bu oyunun resmi hesaplarından ve bazı yazılarından faydalanarak, güncelleme notlarının tamamını kontrol edebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x