Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Fall Guys: Ultimate Knockout, Xbox Game Pass için geliyor olabilir

Fall Guys: Ultimate Knockout oyununun PlayStation ile olan anlaşması Ocak 2021 sonunda bitiyor olabilir.

Yaz aylarında oyuncuların karşısına çıkmış olan Fall Guys: Ultimate Knockout, sürpriz bir şekilde çok beğenilmişti. Oyun, bilgisayarlarda milyonlarca oyuncu tarafından karşılanmıştı. PlayStation konsolunda ise oyun PlayStation Plus ile ücretsiz verildiği için bolca oyuncuya sahip olmuştu. Yalnız, bu oyunun popülerliğinin yükselişinden birkaç ay sonra Among Us tekrar ortaya çıkmıştı ve Fall Guys: Ultimate Knockout unutulmuştu. Şimdi ise bahsi geçen bu oyunun geliştiricileri, oyunlarını tekrardan hatırlatabilmek için önemli bir adım atmaya hazırlanıyor olabilir. Bu adım da tabii ki oyunu Xbox konsollarına ve Xbox Game Pass sistemine getirmek olacaktır.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout için sıradaki hedef Xbox markası mı?

Xbox Birleşik Krallık, Twitter üzerinden takipçileri ile ufak bir oyun oynuyordu. Takipçiler, yapılan paylaşıma yorum yapıyordu ve sosyal medya yöneticisi ise onlara Xbox Game Pass içerisinden oyun öneriyordu. İşte bu paylaşıma, bir anda Fall Guys: Ultimate Knockout oyununun resmi hesabı da dahil oldu. Bu paylaşımlarda çok önemli bir şey söylenmedi ama önemli olan iki markanın birbiri ile etkileşime geçmiş olması. Bu oyun, Xbox konsoluna bugüne kadar çıkmamıştı; belli ki ortada PlayStation ile yapılan bir anlaşma vardı. Bu tip anlaşmalar, genellikle 6, 9, 12 ve 24 aylık yapılıyor. Eğer bahsi geçen oyun için yapılan anlaşma 6 aylık ise Ocak 2021 sonunda süre doluyor demektir.

Fall Guys: Ultimate Knockout oyununun PlayStation ile anlaşması eğer sona erecekse, sıradaki hedef tabii ki Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X konsolları olacaktır. Bu sırada, böylesine bir oyun Xbox Game Pass için de inanılmaz uygun olabilir. Bu sayede oyuna belki milyonlarca yeni oyuncu bile katılabilir. Bunlar şimdilik hayal seviyesinde olsa bile iki markanın Twitter üzerinden boş yere etkileşime geçtiğini düşünmüyorum. Sonuçta, bugün veya yarın PlayStation ile olan anlaşma bitecekti ve bu oyun Xbox için de gelecekti. İşte o gün, şimdi yaklaşıyor olabilir ve bu oyunu Şubat 2021 başında filan Xbox tarafında görebilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x