Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Elden Ring oyununun çıkış tarihi sızdırıldı

Target, FromSoftware ekibinin yeni oyununu satışa çıkarttı bile.

FromSoftware tarafının merakla beklenen yapımı Elden Ring için bazı duyumlar gelmeye başladı. Henüz oyunun geliştirici ekibi olan FromSoftware ve yayıncısı konumundaki Bandai Namco tarafından her hangi bir resmi açıklama gelmemesine karşın önemli bir perakendeci, bu yapımı çıkış tarihi vererek listeledi. Yapılan listelemeye göre bu video oyunu 2020 senesinin yaz aylarında çıkışını gerçekleştirecek.

Elden Ring

Elden Ring, E3 2020 etkinliğinden sonra çıkışını gerçekleştirebilir

Dark Souls serisi, Bloodborne, Sekiro: Shadows Die Twice gibi oyunlarıyla tanıdığımız FromSoftware ekibi tarafından geliştirilen yeni yapımın Elden Ring olduğu daha duyurulmuştu. Bu yapımla ilgili henüz resmi bir çıkış tarihi belirtilmemesine karşın ünlü perakendeci Target tarafından bir çıkış tarihi verildi. Oyunun Xbox One sürümü için bir satış sayfası açan Target, bu sayfada Elden Ring oyununa dair bir de çıkış tarihini paylaştı.

Bahsettiğimiz ilanda, haberimize konu olan oyunun çıkış tarihinin 30 Haziran 2020 olacağı görülüyor. Oyunla ilgili resmi bir açıklama gelmemesine karşın, Target tarafından verilen çıkış tarihi yazısı da haberimizi kaleme aldığımız güne kadar düzeltilmedi. Bu durumun çok kesin bir sonuç olmadığını söylemekle birlikte, eğer çıkış tarihi doğruysa, oyuncuların bir süre daha bekleyişini sürdürmek zorunda kalacakları yorumunu yapabiliriz.

Geliştirilmekte olan bu yeni FromSoftware oyunuyla ilgili bilgi sahibi olmayan okurlarımız için birkaç hatırlatma yapalım. Bahsettiğimiz oyun, FromSoftware tarafının önemli ismi Hidetaka Miyazaki ve ünlü roman yazarı George R. Martin tarafından kurgulanıyor. Fantastik bir dünyada geçeceği belirtilen oyunun aksiyon ve rol yapma oyunu türünde olacağı söyleniyor. Konuyla ilgili yeni gelişmeler olursa sizlerle paylaşacağımızı ifade ederek sözlerimizi sonlandıralım.  

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir