eFootball Pro Evolution Soccer 2021: Ana Lig için en iyi ve en eğlenceli takımlar

Chelsea ve Nottingham Forest gibi takımlar, eFootball Pro Evolution Soccer 2021 ile en iyi Ana Lig deneyimini sunabilir.


eFootball Pro Evolution Soccer 2021 ile en çok oynanan içeriklerden bir tanesi de Ana Lig veya İngilizce adı ile Master League. Yalnız, bazı oyuncular kariyerine Ana Lig ile başlamadan önce hangi takımı seçecekleri konusunda kararsızlık yaşayabiliyor. İşte tam da bu sebepten ötürü, yeni rehber yazımızda eFootball PES 2021 oyununun Ana Lig kısmı için bazı takım önerileri yapacağız sizlere. Bu sayede, 2020-2021 sezonunun en iyi deneyimlerinden bazılarını yaşayabileceksiniz. Dilerseniz giriş kısmını çok uzatmayalım ve hemen rehber yazımıza başlayalım, takımları sıralayalım.


eFootball 2022 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


eFootball PES 2021

eFootball PES 2021 oyununda hangi takımlara yönelelim?

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununda Ana Lig için seçebileceğiniz ilk takımlardan bir tanesi, rahatlıkla Chelsea olabilir. Yeni sezon için yapılan bolca farklı transfer, takımı bambaşka bir havaya soktu ve önceki sezona göre sanki yepyeni bir ilk 11 oluşturuldu. Bu yüzden de Ana Lig tarafında Chelsea ile birkaç sezon geçirmek, tahmin ettiğinizden daha eğlenceli olabilir. Seçebileceğiniz bir başka takım ise yine İngiltere’den Leeds United olabilir. Kendileri şu anda önemli bir yükselişte ve bu yükselişe bir teknik direktör olarak yön vermek, Ana Lig ile çok eğlenceli bir hal alabilir.

Internazionale Milano veya kısa adı ile Inter de eFootball PES 2021 oyununun Ana Lig modunda seçilebilecek olan takımlardan bir tanesi. Aslında bu takım, halihazırda iyi sayılabilecek bir kadroya sahip ama yine de takımın geliştirilmesi gereken birçok farklı noktası bulunuyor. Bu yüzden de seviye olarak ortalama üstü bir takım ile kariyere başlamak isterseniz, bu takım tam aradığınız deneyimi size sunabilir. Inter için tam tersi bir takım da Nottingham Forest olabilir. Eski zamanın devleri, şu anda zor bir durumda ve Nottingham Forest takımını o zor durumdan çıkartabilecek kişi siz olabilirsiniz.

Deneyebileceğiniz bir başka şey ise kendi takımınızı oluşturmak. Mesela, tuttuğunuz bir takımın 10 sene önceki kadrosuyla, modern bir Ana Lig deneyimi mi yaşamak istiyorsunuz? eFootball Pro Evolution Soccer 2021, buna izin veriyor. Belki de çok kötü bir takımla, Tayland gibi bir ülkenin futbol liginde deneyiminize başlayıp, dünyanın en iyi takımlarından bir tanesi olmak için bile kendinize bir hedef koyabilirsiniz. Zaten, çok kötü bir takımla başlamak veya hayalinizdeki takımı yaratmak, bu video oyunundaki Ana Lig içeriği için muhtemelen en uzun oyun süresini sizlere verecektir.