Konami, bugün yaptığı açıklamayla ülkemize özel bir dizi oyun içi etkinlik ve hediyenin eFootball 2024 oyununa eklendiğini duyurdu. Bunların ilki de Türk Kahramanlar Kampanyası. Bu kampanyada kullanıcılar, toplam 5 farklı Türk milli takımı oyuncusunu kadrolarına dahil etme fırsatına sahip. Bir futbolcu, oturum açma hediyesi olarak gelirken diğer dördü ise oyun içi mücadele etkinliklerinde yapay zekaya karşı maç kazanarak elde edilebilecek. Takımınıza katılmayı bekleyen beş futbolcu şöyle: İ. Kahveci, A. Ömür, Y. Akgün, S. Özcan ve B. Yılmaz.

eFootball 2024, Türkiye için bazı özel etkinlikler düzenliyor

Tüm bunların haricinde, 2023/2024 yerel futbol sezonu sona yaklaşırken, eFootball 2024 oyununa özel olarak ShowTime: Trendyol Süper Lig, 24 Haziran 2024 tarihinde başlıyor. Her kullanıcının Rüya Takımını zafere taşımaya yardımcı olacak, bazı özel becerilerle donatılmış, ligin en iyi performans gösteren oyuncularından oluşan bir seçki şimdi sizlerle!

Bu oyun, ülkemizin heyecan dolu global futbol yazında yer almasını kutlamak adına oyuna Milli Takım Paketi: Türkiye ’24 isimli yeni bir öge ekliyor. Paket aracılığıyla Rüya Takımlarınıza 11 kişiden oluşan tam kadroyu ekleyebileceksiniz. Takımdaki oyuncular şu şekilde: U. Çakır, M. Demiral, M. Müldür, C. Özkacar, K. Ayhan, H. Çalhanoğlu, E. Ünal, O. Kökçü, K. Aktürkoğlu, A. Güler ve K. Yıldız.

Türkiye’ye özel birbirinden keyifli oyun içi kampanyaları ve takımınızı efsane Türk futbolcularla zenginleştirme fırsatını eFootball 2024 içerisinde kaçırmayın!