Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

E3 2019: Ubisoft sunumu sırasında gösterilmiş olan tüm oyunlar

Watch Dogs Legion ve Gods & Monsters gibi birçok heyecanlandırıcı video oyunu, Ubisoft tarafından gösterildi.

Bana soracak olursanız, E3 2019 sırasında gerçekleştirilen en iyi ikinci sunum, Ubisoft tarafına aitti. En iyi sunum ise tabii ki Xbox markasınındı. Peki, Ubisoft bu sunumu sırasında neler göstermiş olabilir de benim gibi bir oyuncuyu heyecanlandırmış olabilir? Belki de bu soruya cevap olabilecek bir konu ile karşınızdayız; bu yazımızda, Ubisoft tarafından E3 2019 sırasında gösterilmiş olan her oyunu ve her bilgiyi sizlere sunacağız.

Watch Dogs Legion

İşte Ubisoft tarafından E3 2019 sırasında gösterilmiş olan her şey

Watch Dogs Legion

Bahsetmiş olduğumuz bu markanın sunumu Watch Dogs Legion ile başladı. 2020 senesinde çıkacak olan serinin üçüncü oyunu ile oyunun evrenindeki her karakteri kontrol edebileceğiz. Oyunun evreni de Londra’da yer alacak bu arada. Bize soracak olursanız, serinin en iyi oyunu olmaya hazırlanıyor Watch Dogs Legion.

Gods & Monsters

Ubisoft tarafından E3 2019 sırasında duyurulmuş olan en güzel video oyunu ise bizlere göre Gods & Monsters. 2020 senesinde çıkacak olan bu oyun, The Legend of Zelda: Breath of the Wild oyununa benziyor. Açıklamalara göre bu oyunda tanrıların yardımına koşacağız ve oyun için şimdiden çok heyecanlıyız!

UPlay+

Ubisoft, sunumu sırasında sadece video oyunlarına yer vermedi. Bu şirket, Xbox Game Pass sistemine benzer, aylık 15 Dolarlık fiyatı ile UPlay+ sistemini duyurdu. Bu sistem sayesinde oyuncular, Ubisoft markasının en yeni video oyunlarının en pahalı sürümlerine ulaşabilecek ve oynayabilecek. Sistemin kütüphanesinde 100’den fazla oyun olacak.

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine

Tom Clancy’s Rainbow Six serisi, artık oyuncuları PvE bir ortama alıyor. 2020 senesinde çıkacak olan Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine ile oyuncular bir parazite karşı savaş vermeye çalışacak. PvE temelli bu video oyununda eşli oyuncu desteği de yer alacak.

Tom Clancy’s Elite Squad

Ubisoft, E3 2019 sırasında sadece 1 adet Tom Clancy’s oyunu duyurarak yetinmedi. Şirket, Tom Clancy’s Elite Squad oyununu da duyurdu. PvP temelli, 5v5 olarak oynanabilen bir rol yapma oyunu olan Tom Clancy’s Elite Squad, 2019 senesi içerisinde iOS ve Android için piyasaya sürülmüş olacak.

E3 2019 sunumu sırasında gösterilen diğer her şey

Ubisoft, E3 2019 sunumu sırasında daha küçük çaplı video oyunları da duyurdu. Bu video oyunları da herkesin tahmin edebileceği gibi 10. yaşını kutlayan Just Dance 2020 ve Rocket League gibi küçük ama tatlı bir spor oyunu olan Roller Champions oldu. Eğer dilerseniz, Roller Champions oyununa ait tanıtım videosunu hemen aşağıdan sizler de izleyebilirsiniz.

Yeni oyun duyuruları haricinde, halihazırda piyasada olan video oyunlarına da değinildi. Bu oyunlardan ilki de Tom Clancy’s The Division 2 oldu. Bu oyunun gelecek planları açıklandı ve bu planlar arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin ikonik yerlerini ziyaret etme ve en sonda da New York’a geri dönmek var!

Sadece Tom Clancy’s The Division 2 değil, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ve Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyunlarına da yer verildi bu sunum sırasında. Yalnız, bu iki oyun için de pek etkili bilgilerin verildiğini söyleyemeyiz. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için yeni sezon gösterilirken; Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint için de yeni bir tanıtım videosu yayımlandı.

Tüm bunların haricinde, For Honor isimli video oyunu için yeni bir oyun içi etkinlik duyuruldu. Bunun üzerine, Assassin’s Creed Odyssey için de daha önce söylentilerini duymuş olduğumu hikaye yapma aracı açıklandı. Bu hikaye ve görev yapma aracı şu anda tüm Assassin’s Creed Odyssey sahiplerine ücretsiz olarak sunuldu bile.

Ubisoft, son olarak Adventure Time ve Brawlhalla arasındaki bir iş birliğini gösterdi. Açıklamalara göre Adventure Time yapıtından birçok farklı karakter, Brawlhalla oyununa eklenecek. Bir de, hayali bir video oyunu olan Mythic Quest: Raven’s Banquet yapıtının geliştirilme sürecini anlatan bir TV dizisi çekilecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x