Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

E3 2019: Bethesda sunumu sırasında gösterilmiş olan tüm oyunlar

Bethesda, bu seneki sunumunda da Fallout ve The Elder Scrolls serilerinden vazgeçemedi.

EA ve Xbox markalarından sonra Bethesda da E3 2019 kapsamındaki sunumunu gerçekleştirdi. Kendisinden bir önceki Xbox sunumuna göre çok daha kısa ve sakin geçen bu sunumda, yine de birçok oyun gösterildi. İşte bu yazımızda da Bethesda markasının gerçekleştirdiği sunumda gösterdiği her video oyununu, verdiği her bilgiyi sizlere sunacağız.

E3 2019: Bethesda sunumu sırasında gösterilmiş olan tüm oyunlar

İşte Bethesda tarafından gösterilmiş her oyun, verilmiş her bilgi

Deathloop

Dishonored ve Prey gibi video oyunu serilerinin arkasında olan stüdyo, Deathloop isimli yeni oyununu duyurdu. Bethesda tarafından dağıtımı sağlanacak olan bu video oyununda oldukça fantastik bir hikaye bulunacak. Her bölüm, oyuncuları kendisine çekecek ve oyunların amacı da bir zaman döngüsünden kurtulmak olacak. Bu oyun hakkında daha fazla şey, ne yazık ki şimdilik bilinmiyor.

DOOM Eternal

Bethesda, bir E3 sunumu yapar da bu sunumda DOOM olmaz mı? Serinin en yeni oyunu olan DOOM Eternal için bir oynanış tanıtımı yayımlandı bu etkinlik sırasında. Video ile birlikte oyunun çıkış tarihi de 22 Kasım 2019 olarak açıklandı. Ayrıca bu oyun için Battlemode isimli bir çevrim içi oyun modu da duyuruldu.

Fallout 76

Geçen sene gerçekleştirilen E3 sunumunda duyurulmuş olan Fallout 76, bu senenin sunumunda tekrar gösterildi ve çıkışından sonra bir kez daha hayal kırıklığı yaşattı; Bethesda, bu oyun için bugün gelecek bir Battle Royale modunu duyurdu. Battle Royale haricinde, oyuna NPC tipi karakterlerin ekleneceği de açıklandı.

The Elder Scrolls

Bethesda markasının E3 2019 sunumu sırasında yine en çok zaman, The Elder Scrolls serisine ayrıldı. Bethesda, öncelikle bu seriden The Elder Scrolls: Blades oyununu Nintendo Switch için duyurdu. Ardından da The Elder Scrolls Online için Scalebreaker isimli yeni bir ek paket gösterildi. The Elder Scrolls Legends için Moons of Elsweyr isimli bir genişletme paketi de duyurulurken Bethesda, The Elder Scrolls VI için çok sıkı çalıştıklarını açıkladı.

Geriye kalan her şey

Bethesda, bu sunum sırasında Wolfenstein: Cyberpilot ve Wolfenstein: Youngblood oyunlarını da gösterdi. Bu iki oyunun zaten önümüzdeki dönem çıkışını gerçekleştireceği biliniyordu. Bu yüzden de etkinlikte bu oyunlara dair pek özel bir şeyin yaşandığını sizlere belirtemeyiz.

Tabii bir de Commander Keen var. Evet, Bethesda şirketinin klasik oyunlarından olan Commander Keen; daha modern bir halde tekrar duyuruldu. Oynaması ücretsiz bir mobil oyun olan Commander Keen, oyunculara rahatlatıcı bir deneyim sunacak gibi görünüyor.

RAGE 2 oyununu da unutmamak lazım. Geçen aylarda çıkmış olan RAGE 2 için Bethesda, sunumu sırasında yeni bir genişletme paketi duyurdu. Bu genişletme paketinin adı da Rise of the Ghosts olarak açıklandı. Rise of the Ghosts ile haritaya yeni bölgeler eklenecek ve bu paket, 2019’da çıkacak.

E3 2019 sırasında Bethesda, bir de teknoloji duyurdu. Orion isimli yeni teknoloji, direkt olarak oyun motorlarına bağlı bir şekilde çalışacak. Orion sayesinde internet aracılığı ile yayın yapılarak oynanan video oyunları çok daha düşük gecikme oranına sahip olacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir