Dragon Storm Fantasy, Türkiye’de büyük bir yankı uyandırdı

Dragon Storm Fantasy, internet sitelerinden tutun da televizyonlara kadar birçok platformda kendisini gösterdi.

GOAT Games tarafından geliştirilen, hikayesi ve kaliteli grafikleri ile oyuncuların gözdesi olan mobil-rol yapma oyunu Dragon Storm Fantasy; Türkiye’de de adını duyurmaya devam ediyor. Yaptığı etkinlikler ve çalışmalar ile milyonlarca kişiye ulaşan oyun, ejderhaları ile Türkiye’yi fethediyor. Oyuncuları ejderhaları ile kaderlerini belirlemeye davet eden bu oyun, geçtiğimiz hafta TikTok üzerinde ödüllü bir etkinlik başlattı. 5 gün devam eden bu etkinlik; büyük ilgi görerek milyonlarca kişiye ulaşarak büyük bir başarı elde etti.

#EjderhayaDönüş etiketi ile TikTok platformunda yaklaşık 933 milyon görüntülemeye ulaşan etkinliğe gösterilen ilgi devam ediyor. Ejderhaların hükmettiği etkinlikte yer alan Tuğba Güvenir, Burak Tutal, Ezgizem, Burak Güner, Tahzenben gibi isimler kullanıcılara büyük ödülleri duyurdu. Etkinliğin kazananlarına 2 adet Nintendo Switch, 50 Dolar değerinde 20 adet, 25 Dolar değerinde 30 adet ve 10 Dolar değerinde de 100 adet Amazon hediye kartları ödülleri dağıtılıyor. Bu etkinliklere siz de katılabilirsiniz.

Dragon Storm Fantasy

Dragon Storm Fantasy, televizyonlara bile konuk oldu

Oyunun, oyunculara sunduğu birçok imkan YouTube üzerinden de duyuruldu. Aralarında Stratera, Kozmik Karınca, Barış Bra ve Rasher gibi kişilerin bulunduğu bu tanıtımlarda oyunun tamamen Türkçe dil olanağı, çevrim dışı şekilde seviye arttırabilme özelliği ve Dragon Storm Fantasy oyununun evreninin sınıflarıyla birlikte 9 farklı ejderhası ön plana çıkarıldı. Bu tanıtım videoları ise 3 gün gibi kısa bir sürede yaklaşık 5 milyon görüntülenme elde etti.

Bu şekilde oyunun özellikleri hakkında bilgi alan tüm oyuncuların bahsi geçen yapıta büyük ilgi göstermesiyle oyun; Apple App Store ve Google Play Store üzerindeki listelerde üst sıralara tırmandı. Google Play Store üzerinde; Trend Oyunlar, Rol Yapma Oyunları ve Ücretsiz En Popüler kategorisinde 1. sıraya yerleşirken; En Çok Hasılat Yapanlar kategorisinde ise 4.sıraya yerleşerek büyük bir başarı elde etti. Apple kullanıcıları da oyuna Apple App Store üzerinden ilgi gösterdi.

Rol yapma oyunları arasında oyunculara en gelişmiş seçenekleri sunan Dragon Storm Fantasy; ejderhaları, televizyon izleyicileri ile de buluşarak onlara sesini duyurdu. Gelişmiş grafik özellikleri, farklı sınıf tasarımları, etkileyici hikayesi ve çevrim dışı seviye kasma özellikleri ile ön plana çıkan oyun; birçok kanala tanıtım videosu ile konuk oldu.

Bunun yanı sıra büyük bir izleyici kitlesine sahip Survivor üzerinden de oyuncular; kaderlerine hükmetmeye davet edildi. Sunulan tanıtım videosu ile oyunun öne çıkan özellikleri tanıtıldı. Yaratılan bu büyük yankılar sayesinde listelerde en üst sıralara tırmanan oyun tamamen Türkçe dil seçeneği ile ülkemizde oyun dünyasını renklendirmeye devam ediyor.

Dragon Storm Fantasy oyununun sürükleyici hikayesi, eşsiz sanat tarzı, tamamen üç boyutlu sunumu ve devasa PvP savaşları; oyunun buz dağının sadece görünen kısmı! Bu evrende yer almak ve bir ejderha olarak kaderini belirlemek istiyorsanız oyunu Google Play Store ve Apple App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x