Detroit: Become Human çok güzel görünen bir video oyunu. Bu oyunda birbirinden epik sahneler veya manzaralar yakalamak mümkün. Fakat yakaladığınız bu manzaraları veya sahneleri nasıl daha güzel bir hale getirebilirsiniz? Tabii ki fotoğraf modu ile ama oyunda ne yazık ki böyle bir mod bulunmuyor. Fakat oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara bakacak olursak, yakında Detroit: Become Human için bir fotoğraf modu eklenebilir.

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human için bir fotoğraf modu gelebilir mi?

Bahsetmiş olduğumuz video oyununun geliştirici ekibinin başında bulunan Guillaume de Fondaumière, Twitter üzerinden bir anket açtı. Bu anketin ne olduğunu söylemeyeceğiz çünkü oyunun finali hakkında önemli bir bilgiyi size veriyor. Her neyse, bu anketin altında bir oyuncu, oyuna ne zaman fotoğraf modunun geleceğini sordu. Guillaume de Fondaumière da gerekli cevabı verdi. Bu cevaba göre oyuna fotoğraf modu gelebilir ama bu iş biraz zor olabilir.

Yapılan açıklamalara göre Quantic Dream ekibi şu an böyle bir fotoğraf modu üzerinde çalışıyor ama bu çalışmalar biraz yavaş ilerliyor. Çünkü oyunun yapısı ile alakalı olarak bu fotoğraf modunu oyuna eklemek biraz zor. Geliştirici ekip bu konuda tam olarak ne yapacaktır, bilemiyoruz ama umuyoruz ki yakında Detroit: Become Human için bir fotoğraf modu görebiliriz.