Death Stranding, sonunda çıkışını gerçekleştirdi

Hideo Kojima, Death Stranding isimli video oyunu ile oyuncuların karşısına çıktı.

Efsane oyun yönetmeni olan Hideo Kojima’nın en yeni oyunu Death Stranding, 8 Kasım 2019 tarihi itibarıyla tüm dünyada ve Türkiye’de PlayStation 4 için piyasaya çıktı. Türkçe menü ve altyazı seçeneğine sahip olan bu video oyunu; hikayesi, oyuncu kadrosu ve müzikleriyle birlikte oyuncuları muhteşem bir yolculuğa çıkarıyor.

Death Stranding

Death Stranding, artık oynanabilir

Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Troy Baker, Tommie Earl Jenkins, Guillermo Del Toro gibi ünlü yıldızların kendi yüzleri ve sesleriyle yer aldığı oyunun; müzik listesi de Hideo Kojima tarafından bizzat seçildi. Standart sürümün yanı sıra bu video oyunu için limitli sayıda üretilen Special Edition ve Collector’s Edition versiyonları da Türkiye’de piyasaya çıktı.

Death Stranding: Special Edition oyununu satın alan oyuncular; özel tasarımlı çelik oyun kutusu, Timefall müzik albümü ve yapım aşaması videolarına sahip oluyor. Oyunun Collector’s Edition sürümünü satın alan oyuncular ise; Special Edition içeriklerine ek olarak oyundaki kargo çantalarına benzeyen Bridges Cargo Case, Kojima Productions’ın logosuna da hayat veren Ludens anahtarlık; gerçek boyutta BB Pod’a sahip olacak.

Her iki sürümü satın alan oyuncular fiziksel içeriklerin yanı sıra; PS4 dinamik teması, Sam için altın renkli güneş gözlüğü, altın renkli zırh plakası, altın renkli şapka, altın renkli Speed Skeleton ünitesi gibi dijital içeriklere sahip olacak. Oyuncular, bu video oyununun tüm sürümlerini Media Markt, Vatan, Teknosa, Overgame, Sony Center ve D&R mağazalarından satın alabilirler.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir