Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Cyberpunk 2077 oyununun PlayStation 4 Pro ve PlayStation 5 sürümü gösterildi

Cyberpunk 2077 oyununun her sürümünü böylece görmüş olduk.

Son güncelleme:

Cyberpunk 2077, bugüne kadar onlarca kez gösterildi. Yalnız, bu gösterimlerin neredeyse tamamı PC üzerinden yapılmıştı; geçtiğimiz haftalarda bir de oyunun Xbox One X ve Xbox Series X sürümü gösterilmişti ama konsol tarafında ne yazık ki tüm gösterimler, bu kadarı ile sınırlı kalmıştı. CD Projekt RED, oyunlarının PlayStation konsollarında da nasıl göründüğünü göstereceklerini resmi olarak açıklamıştı ve şimdi de şirket, sözünde durdu. Eğer dilerseniz, hemen yukarıdaki videodan bu yapıtın PlayStation 4 Pro ve PlayStation 5 konsollarında nasıl göründüğüne şahitlik edebilirsiniz.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, PlayStation için de sonunda göründü

CD Projekt RED ekibinin yayımlamış olduğu video, ikiye ayrılıyor. Görüntülerin yarısından biraz fazlasında sadece PlayStation 4 Pro sürümünden görüntüler gösteriliyor ve kapanış da birkaç dakikalık, PlayStation 5 konsolundan gelen görüntülerle yapılıyor. Ne yazık ki geçmiş nesil konsolların gücünden ötürü iki sürümde de oyun, tamamen ölü görünüyor. Şehirde birkaç NPC anca bulunuyor ve içi dolu araç sayısı da yok denecek kadar az. Xbox One X tarafında olduğu gibi PlayStation 4 Pro konsolunda da düşük çözünürlük ve bulanık görsellik dikkat çekerken, en azından yeni nesilde daha net bir deneyim sunuluyor.

Cyberpunk 2077 oyununun Xbox Series X sürümünün gösteriminde olduğu gibi PlayStation 5 sürümünün gösteriminde de geriye dönük uyumluluk programı kullanılıyor. Yani, oyunda henüz bir yeni nesil güncellemesi bulunmuyor. Bu güncelleme için oyuncuların, 2021 senesini beklemesi gerekiyor. Yine de bu güncellemeden sonra oyunun Xbox Series X ve PlayStation 5 konsollarında çok daha iyi görüneceğini düşünüyoruz. Görüntü iyi olsa bile performansın 30 FPS değerinden daha yukarı çıkacağını düşünmek oldukça güç. Umuyorum ki bu güncelleme, Ocak 2021’de gelir de çok beklemeyiz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x