ASUS ve IKEA, oyunculara yönelik aksesuarlar için iş birliği yaptı

ASUS, yaptığı açıklamayla birlikte ev mobilyası devi olan IKEA ile ortaklığını duyurdu.

ASUS, yaptığı açıklamayla birlikte ev mobilyası devi olan IKEA ile ortaklığını duyurdu. İş birliğiyle birlikte evde oyun deneyimlerinde seviye atlatacak; oyunculara yaşam tarzlarını yansıtmaları için yeni ve heyecan verici yollar sunarak, onlara ilham veren oyun mobilyası çözümleri sunulacak. Oyunlara olan ilginin tüm aile üyelerine ve tüm odalara yayıldığının farkında olan iki marka; dünya sınıfı tasarım uzmanlıklarını, evde oyun oynamayı daha rahat ve eğlenceli kılacak şekilde birleştirmeye karar verdiler. Bu benzersiz iş birliğinin ilk meyveleri, Şubat 2021 içerisinde Çin’de tüketicilere sunuluyor olacak. Yeni ürün koleksiyonu diğer pazarlara ise Ekim 2020 içerisinde eklenecek.

ASUS ROG Zephyrus G14

ASUS ve IKEA, öncelikle Çin için adımlar atacak

ASUS, dünyanın lider oyuncu markası ve oyuncu topluluğuyla güçlü bir bağa sahip. Bu yüzden oyunculuğu daha iyi hale sokmak için oyuncuları dinliyor ve buna göre yeni teknolojiler üretiyor. Tutkulu oyuncuları dinleyen marka; masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan, konsol ve mobil cihazlara kadar oyuncuları heyecanlandıran donanım ve yazılımlar üretmeyi amaçlıyor. Oyuncuların geri bildirimleriyle birlikte yeni nesil donanım ve yazılımlarını geliştiren marka; oyuncuların nasıl ya da nerede olurlarsa olsunlar en iyi oyun deneyimini yaşamaları için çalışmalarını genişletiyor.

ASUS, oyuncuların rüyalarındaki oyun ortamlarını oluşturmaları için tamamlayıcı bir ekosistemin önemini biliyor; oyuncuları daha çok içine çeken oyun deneyimleri oluşturmak için devamlı bir şekilde çalışıyor. Ancak öncelikli olarak mobilya tasarımcısı yerine oyuncu olan mühendisler; oyuncuların tutkularını evlerine yansıtmalarına yardımcı olmaları için bir ortağa ihtiyaçları olduğunu biliyordu. Bu konudaki bariz ilk tercihleri ise IKEA oldu. Ürün tasarımcıları, oyuncularla atölyeler düzenledi. Bunların sonucunda, maksimum rahatlıkla en iyi oyun deneyimlerini nasıl oluşturulacağı belirlendi.

Bu atölyelerde IKEA Ürün Geliştirme Merkezi (Şangay) ve ASUS Tasarım Merkezi (Taipei ve Shanghai) içerisindeki tasarımcıların katıldığı yüz yüze ve sanal toplantılar düzenlendi. Bu toplantılar sonucunda yüzlerce saat süren fikir üretme, tasarım, geliştirme, test, deney ve iyileştirmeler aşamalarından geçildi. İki marka da , oyunculara yönelik ev mobilya ürünlerini Şubat 2021 içerisinde başlamak üzere Çin’de satışa sunacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x