Geçtiğimiz sene EA Play 2017 ve E3 2017 sırasında duyurulan Anthem, birçok oyuncu tarafından Destiny oyununa benzetilmişti. Çünkü oyun için yayımlanan tek oynanış videosu, oyunculara Destiny oyununu hatırlatıyordu. Anlaşılan BioWare ekibi Anthem isimli bu oyunlarını EA Play 2018 ve E3 2018 etkinliklerinde tekrar göstermeye hazırlanıyor. Çünkü oyunun geliştirici ekibi, şu an oyunun yayımlanacak olan oynanış videosu üzerinde çalıştıklarını belirtti. Bakarsınız bu oynanış videosu ile birlikte farklı bir şeyler görebiliriz.

Anthem

Acaba nasıl bir Anthem videosu göreceğiz?

Bahsetmiş olduğumuz bu bilgileri, BioWare ekibinin Reddit üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile öğrendik. Bu paylaşımda geliştirici ekip, “Şu an herkes çok sıkı bir şekilde çalışıyor. E3 2018 ile EA Play 2018 sırasında gösterilecek olan içeriğimiz üzerinde çalışıyoruz, cilalama yapıyoruz. Çünkü bu tip etkinliklerde gösterilecek şeyler ile er ya da geç ilgilenmemiz gerekiyor. Eğer E3 2018 için bir planımız olmasaydı, tabii ki daha farklı bir geliştirilme süreci izleyecektik.” diyordu.

Anlaşılan o ki, BioWare ekibinin büyük bir çoğunluğu şu an oyunun bir nevi reklamı olacak olan E3 2018 sunumu için hazırlanıyor ve doğal olarak da geliştirilme süreci yavaşladı. Bu sadece BioWare ekibi için geçerli olan bir şey değil. E3 2018 veya benzeri etkinliklerde oyunlarını göstermeyi planlayan neredeyse tüm ekiplerin oyun geliştirme hızları bu dönemlerde düşüyor. Ekip ne kadar büyük olursa olsun, genelde bu gerçek hiçbir zaman da değişmiyor efendim. Bakalım BioWare ekibi, bahsetmiş olduğumuz etkinlikte neler gösterecek bu video oyunu adına?

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster