Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Test Drive Unlimited 3, haftaya gösterilebilir

Test Drive Unlimited 3 oyununu ilk defa göreceğiz.

Uzun süredir yeni bir Test Drive oyununun ayak seslerini duymuyorduk. Geçtiğimiz gün ise sürpriz bir şekilde Nacon şirketi, Nacon Connect 2020 isimli etkinliklerini önümüzdeki haftanın salı günü için duyurdu. Türkiye saati ile 20:00’da gerçekleştirecek olan bu etkinlik sırasında gösterilecek olan video oyunları için kısa sayılacak bir tanıtım videosu da yayımlandı. Bu tanıtım videosunu, hemen yukarıdan sizler de izleyebilirsiniz. Hatta bu videoyu kesinlikle izlemenizi öneriyoruz; Test Drive Unlimited 3 kendisini gösteriyor.

Test Drive Unlimited 3

Test Drive Unlimited 3, ilk kez kendisini gösterdi

Nacon Connect 2020 için yayımlanmış olan tanıtım videosunun ikinci saniyesine bakacak olursak, bir garajın içerisinde takım elbiseli bir kişi ile iki tane araç görüyoruz. Birçok oyuncu ve tabii ki bizler, bu sahnenin bahsi geçen video oyununa ait olduğunu düşünüyoruz. Peki, bu birkaç saniyelik an hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Nacon Connect 2020 sırasında bu video oyunu gerçekten gösterilebilir mi? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Yeni bir Test Drive oyununun geliştirildiği resmen açıklanmıştı. Bu oyunun dağıtımcı şirketi Nacon olacaktı. Yalnız, Nacon tarafından oyun duyurulmuştu ama ortada hiçbir detay yoktu. Bugün ise bahsi geçen şirketin internet sitesi güncellendi ve en geç 31 Mart 2021 tarihi için iki adet yarış türünde video oyunu listelendi. İlk oyun; PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One ve Nintendo Switch için listelenirken, ikinci oyun sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X için listelendi. İşte bu iki oyundan bir tanesinin Test Drive Unlimited 3 olduğu tahmin ediliyor; oyun, en geç 31 Mart 2021’de çıkmış olabilir.

Biraz önce de dediğimiz gibi Nacon, en geç 31 Mart 2021 tarihinde piyasaya sürebileceği 4 adet yarış oyununa sahip gibi görünüyor. Bu oyunlardan iki tanesi henüz duyurulmamış gibi görünüyor ama ilk oyun, WRC 9 olacaktır muhtemelen; WRC 9 oyununun duyurulduğu platformlar ve çıkış tarihi, internet sitesinde belirtilen tarihlere ve platformlara uyuyor. İkinci duyurulmamış oyun ise sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X konsolları için görünüyor ve işte bu yapıt, bizce Test Drive Unlimited 3 olabilir.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x