Rayman Legends, Epic Games Store tarafından ücretsiz olarak veriliyor

Ubisoft tarafının bu klasik oyununu kütüphanenize eklemek için zaman kaybetmeyin.

Steam ile girdiği rekabet ile gündeme oturan Epic Games Store, ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Bu kez, 7’den 70’e pek çok oyun severin ilgisini çekecek bir yapım var bu ücretsiz oyunların arasında. Haber yazımızın başlığından da okuyabileceğiniz üzere Rayman Legends isimli yapım, bu platformda kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulacak. Haberimizle ilgili detayları ve bu oyunun hangi tarihe kadar ücretsiz olacağı bilgisini merak edenleri alt satırlara alabiliriz.

Rayman Legends

Rayman Legends, uzun süreli eğlence vaat ediyor

Epic Games Store tarafından ücretsiz olarak sunulan Rayman Legends isimli yapım için çok yani bir oyun olduğunu söyleyemeyiz. Bunun yanında, bu eğlenceli platform üyesi serisinin mobil tarafına çıkmayan son kaliteli yapımı olarak da bu oyunu sizlere önerebiliyoruz. Rayman Origins sonrasında, pek çok video oyunu platformu için çıkışını gerçekleştiren bu yapım, geniş bir yaş aralığının ilgisini çekecektir.

Haberimize konu olan oyunun farklı dünyalarda onlarca yeni görevi ve Rayman Origins isimli yapımdan da 40 tane eski görevi barındırdığını belirtelim. Ayrıca oyunun kendi içinde eşli oyunculu olarak deneyimlenebilecek olan bazı oyun modları da yer alıyor. 2013 senesinde çıkışını gerçekleştiren ve pek çok farklı platformda satışa sunulan bu yapımı oynamak için Uplay hesabınızın olması gerekiyor.

Şöyle ki Epic Games Store üzerinden bu yapımı ücretsiz olarak alabilir ve kütüphaneye ekleyebilirsiniz. Bu ekleme sonrasında oyunu dilediğiniz zaman bilgisayarınıza kurarak deneme özgürlüğünüz bulunuyor. Öte yandan oyunu çalıştırmak için Epic Games Store ile Uplay hesaplarınızı birleştirmeniz gerekiyor. Haberimize konu olan oyunun 6 Aralık 2019 tarihine kadar ücretsiz olacağını belirterek sözlerimizi sonlandıralım.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x