Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa da taktiksel harita işaretleme sistemi ekleniyor

PlayerUnknown's Battlegrounds oyununa gelecek olan 29. güncelleme ile Apex Legends oyunundan dersler alınıyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştirici ekibinden gelen yeni bir açıklama ile öğrenmiş olduk ki bu oyunun 29. güncellemesi, şimdi test sunucularına eklendi. Tabii bu güncellemenin test sunucularına eklenmesi ile birlikte, güncellemenin oyunculara neler getireceği de belli oldu. Güncellemeyi özetlemek gerekirse, PUBG oyununa taktiksel harita işaretleme sisteminin geleceğini söyleyebiliriz.

PUBG

PUBG için yepyeni özellikler yolda

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştirici ekibi öncelikle Survivor Pass 3: Wild Card hakkında açıklamalar yaptı. Bu açıklamalara göre Survivor Pass 3: Wild Card, 5 Haziran 2019 tarihinde sonlanacak. Oyuncuların da 26 Haziran 2019 tarihine kadar Survivor Pass 3: Wild Card ile alakalı ödülleri alabilmek için imkanı olacak. Bu tarihten sonra kalan ödüller ne yazık ki sonsuza dek kaybolacak.

Bu sırada, Vikendi haritasının dengelenme döneminde de 2. seviyeye geçilecek. Açıklamalara göre bu haritadaki Mavi Alan, yeni düzenlemeler görecek. Araç belirme oranında yapılan düzenleme yapılacak. Eşya belirme oranında yapılan düzenleme yapılacak. Eşya havuzunda değişiklikler yapılacak. MK47 Mutant, Yarım Kabza, Başparmak Kabzası ve Lazer Nişangahı bu haritaya eklenecek; Win94 ve R45 ögeleri de haritadan kaldırılacak.

Bu güncelleme ile PUBG oyununa eklenen en önemli özellik ise Taktiksel Harita İşaretleri olacak. Oyuncular artık harita üzerinden yeni işaretlemeler yapabilecek. Saldırı, Tehlike, Savunma, Ganimet, Yeniden Toplanma, Araç isimli 6 farklı işaret, Taktiksel Harita İşaretleri sistemi ile oyuna eklenecek. Bununla birlikte mini harita da oyuncuların gözüne daha çok hitap eden bir hal alacak.

Tüm bunların haricinde, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundaki özel maçlar sistemine yeni özellikler eklenecek, arayüzü ve kullanıcı deneyimi iyileştirilecek, Vikendi ve Sanhok’taki FACEIT Global Summit’e ilişkin tüm işaretler ve başlıklar kaldırılacak. Tahmin edebileceğiniz gibi bu güncelleme ile oyundaki onlarca farklı hata da düzeltilecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir