Fortnite oyununda Tenet filminin ilk fragmanı gösterildi

Christopher Nolan'ın uzun metrajlı bir filmi, tam gösterim ile Fortnite oyununa geliyor.

Sinema dünyasında şu anda çok büyük bir merakla beklenen birkaç film bulunuyor. Bu filmlerden bir tanesi de Tenet. Beğenilen yönetmen Christopher Nolan’ın yeni filmine ait olan yeni fragmanının dünyadaki ilk gösterimi ise Fortnite oyununda yapıldı. Bu video oyununun Çılgın Parti modundaki Büyük Ekran alanında canlı bir şekilde gösterilen özel fragman, oyuncuların oldukça ilgisini çekti. John David Washington ve Robert Pattinson’ın oynadığı filmin fragmanı ilk kez, 22 Mayıs 2020 tarihinde, 03.00’da gösterilmişti.

Fortnite

Fortnite, bir video oyunu olmanın ötesine gidiyor

Epic Games tarafından yapılan açıklamaya göre Tenet filmin ilk ve özel fragmanı, 23 Mayıs 2020 tarihine kadar her saat başı tekrar gösterilecek. Eğer canlı olarak ilk seferinde bu fragmanı izlemediyseniz, her saat başında oyunun içine girebilirsiniz ve aynı fragmanı, ilk gösterimde olduğu gibi diğer oyuncularla birlikte izleyebilirsiniz. Ayrıca Fortnite, sadece basit bir fragman ile de yetinmeyecek; gelecek birkaç ay içinde Christopher Nolan’ın uzun metrajlı bir filmini Çılgın Parti modundaki Büyük Ekran içerisinde gösterilecek.

Evet, yanlış okumadınız. Şimdilik ne zaman olacağını bilmiyoruz ama Fortnite oyununda, muhtemelen yaz ayları içerisinde bir film gösterimi yapılacak. Oyuncular, oyunun içerisinde oturup, Christopher Nolan’ın uzun metrajlı bir filmini en baştan, sona kadar izleyebilecek. Bu filmin ne olduğu şimdilik bilinmiyor ama internet aleminde birçok tahmin bulunuyor. Benim sinema dünyası ile hiçbir aram yok, bu yüzden de hangi filmin gösterileceğini tahmin edemiyorum; kafamda herhangi bir düşünce oluşamıyor bile.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x